23
Rozkład jazdy tramwaju 23, kierunek: Kowale
Przystanek Galeria Dominikańska
Słupek: 10021
Ostatnia aktualizacja:
( 1 zmiana )
Powrót do wszystkich linii
Trasa przejazdu linii numer 23
23
Wrocław Nowy Dwór (P+R)
Kowale
-
(św. Katarzyny) Przystanek - Pl. Nowy TargSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Pl. Nowy Targ Czas przejazdu 1'
-
(Piaskowa) Przystanek - Hala TargowaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Hala Targowa Czas przejazdu 2'
-
(Bema) Przystanek - Pl. BemaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Pl. Bema Czas przejazdu 5'
-
(Bema) Przystanek - Na SzańcachSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Na Szańcach Czas przejazdu 6'
-
(Poniatowskiego) Przystanek - Jedności NarodowejSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Jedności Narodowej Czas przejazdu 7'
-
(Jedności Narodowej) Przystanek - NowowiejskaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Nowowiejska Czas przejazdu 9'
-
(Jedności Narodowej) Przystanek - DaszyńskiegoSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Daszyńskiego Czas przejazdu 10'
-
(Jedności Narodowej) Przystanek - Mosty WarszawskieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Mosty Warszawskie Czas przejazdu 12'
-
(Toruńska) Przystanek - KromeraSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kromera Czas przejazdu 15'
-
(Toruńska) Przystanek - KętrzyńskaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kętrzyńska Czas przejazdu 16'
-
(Kwidzyńska) Przystanek - KwidzyńskaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kwidzyńska Czas przejazdu 17'
-
(Kwidzyńska) Przystanek - GęsiaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Gęsia Czas przejazdu 18'
-
(Kwidzyńska) Przystanek - BocianiaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Bociania Czas przejazdu 20'
-
(Kwidzyńska) Przystanek - KowaleSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kowale Czas przejazdu 21'