wroclaw.pl strona główna Komunikacja we Wrocławiu – ceny biletów, rozkłady jazdy, inwestycje Komunikacja - strona główna

Infolinia 71 777 7777

14°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 03:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Komunikacja
  3. Nowe połączenie lotnicze do Sztokholmu
Nowe połączenie lotnicze do Sztokholmu

zdjęcie: Port Lotniczy Wrocław

Wizz Air po raz kolejny postawił na Wrocław. Węgierskie linie lotnicze uruchomił połączenie na trasie Wrocław-Sztokholm. Loty realizowane są dwa razy w tygodniu: we wtorki i czwartki.

Reklama

Od 15 września rejsy na trasie z Wrocławia do Sztokholmu uruchomił  Skavsta Wizz Air. Loty realizowane są dwa razy w tygodniu: we wtorki i czwartki. Wylatując z Wrocławia o godzinie 10.10, w stolicy Szwecji będziemy o godzinie 11.45. Ze Sztokholmu wylecimy o godzinie 7.55, a we Wrocławiu wylądujemy o godzinie 9.40. 

– Firmy szwedzkie coraz częściej inwestują w naszym regionie, dlatego dogodne połączenie ze Sztokholmem ma strategiczne znaczenie. Jednak skorzystają z niego także turyści, ponieważ jest bardzo ciekawym miastem – mówi Jarosław Sztucki, dyrektor ds. marketingu Portu Lotniczego Wrocław.  

Nowe połączenie do Sztokholmu uzupełni skandynawską ofertę Portu Lotniczego Wrocław – w tej chwili bezpośredni ze stolicy Dolnego Śląska można polecieć do Oslo (lotniska Rygge i Torp) oraz Kopenhagi, która jest jednym z najważniejszych w Europie hubów przesiadkowych.  

mat. Port Lotniczy Wrocław

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Głosuj na Wrocławski Budżet Obywatelski 2023. Otwiera się w nowej karcie
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl