wroclaw.pl Komunikacja we Wrocławiu – ceny biletów, rozkłady jazdy, inwestycje
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 14°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Upominki dla najaktywniejszych użytkowników URBANCARD Premium!

Od połowy listopada mieszkańcy Wrocławia, którzy pracują, studiują,  korzystają z komunikacji i infrastruktury miasta Wrocławia oraz rozliczają  się z podatku dochodowego w jednym z wrocławskich urzędów skarbowych mogą  skorzystać z nowego programu URBANCARD Premium.

Reklama

Obecnie z programu URBANCARD Premium korzysta już ponad 3000 osób. Po 3 miesiącach od uruchomienia programu kilkunastu najaktywniejszych użytkowników, którzy najczęściej skorzystali ze zniżek w naszych Punktach Partnerskich, otrzymało drobne upominki.

Status Premium może uzyskać każda osoba, która rozlicza podatek dochodowy w jednym z urzędów skarbowych właściwych dla miasta Wrocławia oraz jednocześnie posiada aktywną kartę URBANCARD lub Elektroniczną Legitymację Studencką z funkcjonalnością URBANCARD.

Warto tu zaznaczyć, że status Premium może otrzymać również osoba, która nie korzysta z komunikacji miejskiej, wyrabiając sobie wcześniej URBANCARD.

Posiadacz statusu Premium jest uprawniony do 20% zniżki w cenie wstępu na imprezy organizowane przez jednostki biorące udział w programie. Posiadacz statusu Premium będzie mógł kupić jeden bilet dla siebie oraz do pięciu biletów dla dzieci.

Czytaj więcej o URBANCARD Premium

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama