wroclaw.pl Komunikacja we Wrocławiu – ceny biletów, rozkłady jazdy, inwestycje Komunikacja logo
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 33°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Powraca inicjatywa Psie Pętle. MPK zapewnia czworonogom miski z wodą

Miski z wodą pojawiły się na dziewięciu pętlach tramwajowych i autobusowych fot. MPK Wrocław
Miski z wodą pojawiły się na dziewięciu pętlach tramwajowych i autobusowych

Za nami seria upalnych dni. MPK we Wrocławiu troszczy się o wszystkich pasażerów, także czworonożnych. Na pętlach tramwajowych i autobusowych zamontowano miski z wodą dla zwierząt.

Reklama

Oznakowane miski z wodą staną przy dziewięciu przystankach końcowych na terenie Wrocławia. To druga odsłona inicjatywy, która w ubiegłym roku została bardzo pozytywnie oceniona przez wrocławian.

Część z miejsc objętych akcją to popularne węzły komunikacyjne, na których pasażerowie mogą swobodnie się przesiadać. Taka krótka przerwa w podróży, to dobra sposobność do napojenia swojego zwierzaka.
Krzysztof Balawejder, prezes MPK Wrocław

Psie Pętle nie tylko dla pasażerów

Wodopoje mają służyć nie tylko pasażerom wrocławskiej komunikacji miejskiej. Niektóre przystanki znajdują się bowiem w lokalizacjach popularnych wśród spacerowiczów.

Sam jestem właścicielem wspaniałej suczki o imieniu Lucy i zdaję sobie sprawę, jak ważne jest odpowiednie nawodnienie dla naszych czworonożnych przyjaciół.
Krzysztof Balawejder, prezes MPK Wrocław

Bezpłatne przejazdy dla zwierząt

Przypominamy, że psy czy koty za przewóz kotów i psów komunikacją miejską nie trzeba płacić. Jedynym warunkiem jest prowadzenie go na smyczy i w kagańcu. Małe zwierzęta domowe powinny znajdować się w transporterze. 

Lista pętli, na których dostępne są miski z wodą dla zwierząt:

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama