wroclaw.pl strona główna Komunikacja we Wrocławiu – ceny biletów, rozkłady jazdy, inwestycje Komunikacja - strona główna

Infolinia 71 777 7777

1°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 06:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Komunikacja
  3. Mężczyzna został potrącony przez tramwaj na ul. Nowowiejskiej. Ruch przywrócono
Na zdjęciu tramwaje stojące na ul. Nowowiejskiej i zatrzymany ruch, po potrąceniu pieszego przez tramwaj fot. korespondenci MPK Wrocław / Mateusz Bulsa
Na zdjęciu tramwaje stojące na ul. Nowowiejskiej i zatrzymany ruch, po potrąceniu pieszego przez tramwaj

Jak informuje MPK, w poniedziałek (7 listopada) około godz. 15 na ul. Nowowiejskiej, pieszy wszedł pod tramwaj. Po zdarzeniu tramwaje linii nr 1 i 70 jeżdżące w kierunku pętli Poświętne nie kursują ul. Nowowiejską. Zostały skierowane objazdem przez ul. Sienkiewicza. Na miejscu uruchomiono komunikację zastępczą. O godz. 16.30 MPK poinformowało, że na Nowowiejska/Prusa - ruch został przywrócony. Tramwaje wracają na swoje stałe trasy przejazdu.

Reklama

Na ul. Nowowiejskiej, tuż obok budynku Szkoły Podstawowej nr 1, kilka minut przed godz. 15 tramwaj potrącił pieszego. Poszkodowanego przewieziono do szpitala. Na miejscu pracują służby porządkowe. 

Tramwaje linii 1 i 70 w kierunku pętli Poświętne kursują objazdem przez ul. Sienkiewicza. Na wyłączonym z ruchu tramwajowego odcinku kursuje zastępcza komunikacja autobusowa.  

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl