wroclaw.pl Komunikacja we Wrocławiu – ceny biletów, rozkłady jazdy, inwestycje Komunikacja we Wrocławiu – ceny biletów, rozkłady jazdy, inwestycje
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 11°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

MPK przestaje informować o planowanych kontrolach

MPK Wrocław nie będzie informować o planowamych kontrolach biletów. „Zależy nam na budowaniu pewnej dojrzałości komunikacyjnej, która polega m.in. na tym, że każdy pasażer uczciwie płaci za bilet, gdy porusza się miejskim autobusem lub tramwajem”. 

Reklama

„Do tej pory systematycznie informowaliśmy Państwa o planowanych kontrolach biletowych MPK w komunikacji miejskiej. Zadecydowaliśmy jednak, że nie będziemy już tego robić.

Zależy nam na budowaniu pewnej dojrzałości komunikacyjnej, która polega m.in. na tym, że każdy pasażer uczciwie płaci za bilet, gdy porusza się miejskim autobusem lub tramwajem. Niestety, niektóre nieuczciwe osoby korzystały z naszych informacji, by unikać płacenia za bilet.

Zdarzały się również sytuacje, w których niektórzy tacy pasażerowie mieli do nas pretensje, że kontrole odbyły się na linii, na której miało ich nie być (i w ten sposób dostawały wezwanie do zapłaty, ponieważ nie posiadali ważnego biletu)”.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl