wroclaw.pl strona główna Komunikacja we Wrocławiu – ceny biletów, rozkłady jazdy, inwestycje Komunikacja - strona główna

Infolinia 71 777 7777

5°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 12:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Komunikacja
  3. Zablokowany jeden pas ruchu autostrady A4, po kolizji trzech ciężarówek w okolicach węzła Pietrzykowice. Powstał korek
korek na autostradzie, zdjęcie ilustracyjne fot. pixabay
korek na autostradzie, zdjęcie ilustracyjne

Kierowcy samochodów osobowych i ciężarówek, jadących autostradą A4 w stronę Wrocławia muszą uważać na korek, który powstał w okolicach węzła Pietrzykowice. Utrudnienia spowodowane są kolizją trzech ciężarówek, do której doszło tam w środę (12 października) na kilka minut przed godz. 10. Zamknięty jest jeden pas ruchu.

Reklama

W środę (12 października), kilka minut przed godz. 10, doszło do kolizji trzech samochodów ciężarowych na autostradzie A4. Do zdarzenia doszło w okolicach węzła Pietrzykowice, na jezdni prowadzącej z Niemiec w stronę Wrocławia.

Jak informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA) zablokowany jest prawy pas ruchu, a pojazdy poruszają się lewym pasem. W okolicach węzła Pietrzykowice, po kolizji ciężarówek tworzy się korek. Przewidywany czas usunięcia utrudnień to, według GDDKiA, około dwie godziny.  

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl