wroclaw.pl strona główna Komunikacja we Wrocławiu – ceny biletów, rozkłady jazdy, inwestycje Komunikacja - strona główna

Infolinia 71 777 7777

5°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 16:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Komunikacja
  3. Wypadek na alei Hallera z udziałem dwóch samochodów osobowych. Są utrudnienia w ruchu

Na Hallera zderzyły się dwa samochody osobowe. Jedna osoba jest w szpitalu. Do wypadku doszło przy skrzyżowaniu z ulicą Mielecką. Jeden pas ruchu, w kierunku Powstańców Śląskich, jest obecnie zablokowany.

Reklama

Na miejscu wypadku, do którego doszło 24 stycznia przed godziną 15.30 na wysokości centrum handlowego Borek, są dwa zastępy straży pożarnej, pogotowie ratunkowe i policja, która ustali przyczyny i okoliczności zdarzenia. 

Policja informuje, że 31-letni kierowca clio najechał na tył jeepa prowadzonego przez 64-letniego mężczyznę. - Funkcjonariusze ustalają przyczynę, ale najprawdopodobniej młodszy mężczyzna z jakiegoś powodu stracił przytomność. Został przewieziony do szpitala. Obaj kierowcy byli trzeźwi - mówi młodszy aspirant Rafał Jarząb z komendy miejskiej.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl