wroclaw.pl strona główna Komunikacja we Wrocławiu – ceny biletów, rozkłady jazdy, inwestycje Komunikacja - strona główna

Infolinia 71 777 7777

1°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: niekorzystna

Dane z godz. 10:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Komunikacja
  3. Groźny wypadek i śmigłowiec LPR na AOW
Czerwona grafika z białym napisem Wypadek na AOW Redakcja www.wroclaw.pl
Czerwona grafika z białym napisem Wypadek na AOW

Groźny wypadek na AOW. Do zderzenia dwóch ciężarówek i trzech samochodów osobowych na Autostradowej Obwodnicy Wrocławia doszło w poniedziałek 20 listopada o godz. 7.25 pomiędzy węzłami Wrocław Zachód a Wrocław Lotnisko w kierunku Warszawy. Dwie osoby zostały ranne. Na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Droga jest zablokowana, tworzą się gigantyczne korki. Do kiedy potrwają utrudnienia?

Reklama

Jak informuje GDDKiA utrudnienia na AOW mogą potrwać nawet do 4 godzin. Zajęty jest prawy i środkowy pas, ruch odbywa się wyłącznie lewym pasem, trwa oczekiwanie na przyjazd ogniwa powypadkowego. Najlepiej omijajcie ten odcinek.

Aktualizacja, godz. 11:30: Na miejscu zdarzenia został do zabrania tylko jeden samochód ciężarowy, ruch jednak nadal odbywa się lewym pasem.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl