wroclaw.pl Komunikacja we Wrocławiu – ceny biletów, rozkłady jazdy, inwestycje
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 17°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Pociągiem na majówkę, nad jezioro albo w góry. Bilet na sześć dni tylko za 49 zł

Pociągiem z Wrocławia dojedziemy wygodnie nad Stawy Milickie albo do Skalnego Miasta, czy Szklarskiej Poręby. fot. KD
Pociągiem z Wrocławia dojedziemy wygodnie nad Stawy Milickie albo do Skalnego Miasta, czy Szklarskiej Poręby.

Na majówkę warto wybrać się pociągiem, a samochód zostawić na parkingu pod domem. Szczególnie gdy za 49 zł możemy jeździć wszystkimi pociągami Kolei Dolnośląskich (KD) i to przez sześć dni.

Reklama
Najważniejsze informacje (kliknij, aby przejść)

Regionalny przewoźnik przygotował na majowy weekend 2022 specjalną ofertę. Kupując jeden bilet KD pasażerowie mogą podróżować pociągami bez limitu przez 6 dni. 

Tanie przejazdy od 29 kwietnia do 4 maja

Oferta Kolei Dolnośląskich obowiązuje od godz. 18 w piątek (29 kwietnia) do godz. 6 rano w środę (4 maja). Każdy pasażer kupujący bilet „Weekend z KD” w cenie 49 złotych może skorzystać z nieograniczonej liczby przejazdów pociągami KD w tym terminie.

Tegoroczna majówka to doskonała szansa na poznanie atrakcji Dolnego Śląska. Dlatego postanowiliśmy wydłużyć obowiązywanie „Weekendu z KD” o dodatkowe dni, aż do środy, dając Dolnoślązakom szansę na wygodne podróże w jeszcze korzystniejszej cenie.
Bartłomiej Rodak, rzecznik prasowy Kolei Dolnośląskich.

„Bilet zintegrowany” rozszerzony o nowe kierunki

Od 29 kwietnia turyści zwiedzający Dolny Śląsk mogą skorzystać z dodatkowej możliwości w ramach oferty biletu zintegrowanego, która jest rozszerzona o nowe bilety jednorazowe do atrakcji w regionie, do których nie dojeżdżają pociągi. W ramach jednego biletu część trasy zostanie pokonana pociągiem, natomiast druga połowa – autobusem partnerskich przewoźników.

Trzy nowe rodzaje biletów – Karkonoski, Izerski i Kamiennogórski – można kupić w pociągach i autobusach przewoźnika u konduktora, a od 5 maja bilety zintegrowane będą dostępne także w kasach.

Od piątku, 29 kwietnia, za pośrednictwem platformy KOLEO będzie można kupić także bilety na „Pociąg do kultury”, który jeździ w weekend na trasie Berlin-Wrocław. Dotychczas bilety na tę trasę były niedostępne w tym kanale sprzedaży.

Szczegółowe informacje dotyczące wszystkich ofert oraz dokładny rozkład jazdy dostępne są na stronie przewoźnika

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama