wroclaw.pl strona główna Komunikacja we Wrocławiu – ceny biletów, rozkłady jazdy, inwestycje Komunikacja - strona główna

Infolinia 71 777 7777

1°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 07:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Komunikacja
  3. Uwaga: awaria wodociągu w centrum Wrocławia! Podwale pod wodą, tramwaje jeżdżą objazdami

W poniedziałkowe popołudnie (23 stycznia) doszło do awarii wodociągu na wrocławskim Podwalu. Ulica została zalana, trwa ustalanie przyczyn i usuwanie awarii. Na miejscu ruchem kieruje policja, tramwaje pięciu linii skierowano objazdami. Zobaczcie szczegóły!

Reklama

– Nasza brygada jest już na miejscu i wkrótce ustali, co jest przyczyną awarii. Policja na miejscu będzie kierować ruchem, tramwaje skierowano objazdami. Na pewno w okolicy woda zostanie wyłączona, ale o szczegółach będziemy informować na stronie mpwik.wroc.pl – informuje Martyna Bańcerek z MPWiK S.A. we Wrocławiu.

W poniedziałek, 23 stycznia doszło do awarii wodociągu na ul. Podwale we Wrocławiu. Tramwaje linii 6, 7, 17, 20 i 23 skierowano objazdami:

  • Tramwaje linii 6>KRZYKI, 7>KLECINA skierowano ul. Widok, Teatralną, Świdnicką.
  • Tramwaje linii 17>SĘPOLNO skierowano ul. Świdnicką, Widok, Szewska, Drobnera.
  • Tramwaje linii 20 w obu kierunkach skierowano ul. Sądową, pl. Legionów.
  • Tramwaje linii 23>WPP skierowano ul. Skargi , Piłsudskiego.

– Z powodu awarii na sieci wodociągowej na wysokości adresu Podwale 29, występują utrudnienia w ruchu drogowym i tramwajowym (tramwaje kursują objazdem). Planowany termin przywrócenia pierwotnej organizacji ruchu: 24.01.2023 godzina 12:00 – czytamy na stronie MPWiK.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl