wroclaw.pl strona główna Komunikacja we Wrocławiu – ceny biletów, rozkłady jazdy, inwestycje Komunikacja - strona główna

Infolinia 71 777 7777

-4°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: poniżej normy

Dane z godz. 00:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
 1. wroclaw.pl
 2. Komunikacja
 3. Od rana dwa wypadki na AOW. Korek w kierunku Zgorzelca ma 9 km! [22 SIERPNIA]

Od rana dwa wypadki na AOW. Korek w kierunku Zgorzelca ma 9 km! [22 SIERPNIA]

Redakcja www.wroclaw.pl,

fot. GDDKiA Wrocław

W poniedziałek wieczorem (godz. 22) GDDKiA poinformował o usunięciu zatorów. AOW jest już przejezdna. Przypomnijmy, od rana doszło tam dwóch poważnych wypadków. Do zderzenia dwóch aut osobowych doszło ok godz. 7.30. po godz. 9.00 miał miejsce kolejny wypadek. Sprawdź aktualne utrudnienia

Reklama

Godz. 19.30

Aktualizacja utrudnień:

 • A8- jezdna w kierunku Warszawy - zablokowany lewy pas ruchu. Ruch odbywa się pasem środkowym i prawym – utrudnienie związane z usunięciem zdemontowanej bramownicy z jezdni. Brak zatoru.
 • A8 - jezdnia w kierunku Kudowy - zablokowany lewy pasa ruchu. Ruch odbywa się pasem środkowym i prawym. Brak zatoru.

Godz. 16.07

Aktualizacja utrudnień:

 • A8 - jezdna w kierunku Warszawy - zablokowany lewy pas ruchu. Ruch odbywa się pasem środkowym i prawym –utrudnienie związane z usunięciem zdemontowanej bramownicy z jezdni. Zator wynosi ok. 2 km
 • A8 - jezdnia w kierunku Kudowy - zablokowany lewy pasa ruchu. Ruch odbywa się pasem środkowym i prawym. Zator wynosi ok. 10 km

godz. 14.30

Aktualizacja utrudnień:

 • A8 - jezdna w kierunku Warszawy - zablokowany lewy oraz prawy pas ruchu. Ruch odbywa się pasem środkowym, utrudnienie związane z usunięciem zdemontowanej bramownicy z jezdni. Zator wynosi ok. 2 km
 • A8 - jezdnia w kierunku Kudowy - zablokowany lewy, środkowy oraz część prawego pasa ruchu. Ruch odbywa się pasem awaryjnym, nadal trwa akcja usuwania pojazdu ciężarowego. Szacowany czas utrudnienia ok 40 minut. Zator wynosi ok. 9 km

Ze względu na długotrwałe utrudnienie zator na A4 w kierunku Zgorzelca między: w. Bielany Wrocławskie- w. Brzezimierz wynosi ok 9 km, natomiast w kierunku Katowic spowolnienie ma ok 1 km i znajduje się między w. Pietrzykowice - w. w. Wrocław Południe.

Tendencja zatoru na A4 - malejąca

Aktualizacja utrudnień:

 • A8 - jezdna w kierunku Warszawy - zablokowany lewy pas ruchu. Ruch odbywa się pasem prawym oraz środkowym.
 • A8 - jezdnia w kierunku Kudowy - zablokowany lewy, środkowy oraz część prawego pasa ruchu. Ruch odbywa się pasem awaryjnym, nadal trwa akcja usuwania pojazdu ciężarowego. Szacowany czas utrudnienia ok 30 minut.

Ze względu na długotrwałe utrudnienie zator na A4 w kierunku Zgorzelca między: w. Wrocław Południe - w. Brzezimierz wynosi ok 15 km, natomiast w kierunku Katowic spowolnienie ma ok 1 km i znajduje się między w. Pietrzykowice - w. w. Wrocław Południe.

godz. 14.00

Aktualizacja utrudnienień:

 • A8 - jezdna w kierunku Warszawy - zablokowany lewy pas ruchu. Ruch odbywa się pasem prawym oraz środkowym.
 • A8 - jezdnia w kierunku Kudowy - jezdnia zablokowana, trwa akcja usuwania pojazdu ciężarowego. Szacowany czas utrudnienia ok 30 minut.

Ze względu na długotrwałe utrudnienie zator na A4 w kierunku Zgorzelca między: w. Wrocław Południe - w. Brzezimierz wynosi ok 15 km, natomiast w kierunku Katowic spowolnienie ma ok 4 km i znajduje się między w. Pietrzykowice - w. Bielany Wrocławskie.

godz. 12.00

W aktualne utrudnienia:

 • A8 - jezdnia w kierunku Warszawy- zablokowana na czas demontażu bramownicy (szacowany czas utrudnienia 30 minut)
 • A8 - jezdnia w kierunku Kudowy- zablokowany lewy oraz środkowy pas ruchu. Ruch odbywa się pasem prawym oraz awaryjnym.
 • Ze względu na długotrwałe utrudnienie, występuje spowolnienie na skrzyżowaniu dróg A4 z AOWA8.

godz. 11.30

Zablokowana pas lewy i środkowy. Ruch odbywa się pasem prawym i awaryjnym. Zator wynosi 4,8 km. Ruch w kierunku Warszawy wstrzymany całkowicie.

godz. 9.00

Po godz. 9.00 doszło do kolejnego zderzenia na AOW. Między węzłami Wrocław Lotnisko - w. Wrocław Stadion w kierunku Kudowy zderzyły się auto ciężarowe i osobowe. Zablokowane są dwa pasy ruchu: środkowy i prawy.

godz. 8.00

Do zdarzenia doszło po godz. 7.30. Policja zaleca zjazd z AOW. Nie ma osób rannych, ale jezdnia w kierunku autostrady A4  jest zablokowana.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl