wroclaw.pl strona główna Komunikacja we Wrocławiu – ceny biletów, rozkłady jazdy, inwestycje Komunikacja - strona główna

Infolinia 71 777 7777

8°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 06:00

wroclaw.pl strona główna
Posłuchaj podkastu wroclaw.pl
na dzień dobry
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Komunikacja
  3. Utrudnienia na AOW. Pechowy poranek na Autostradowej Obwodnicy Wrocławia
Autostrada / zdjęcie ilustracyjne Tomasz Hołod
Autostrada / zdjęcie ilustracyjne

Od rana w czwartek (15 marca) na kierowców czekają spore utrudnienia na Autostradowej Obwodnicy Wrocławia. Najpierw zderzyły się tam dwie ciężarówki, a następnie cysterna z samochodami osobowymi. Na miejscu pracują służby, a droga jest zakorkowana na kilka kilometrów.

Reklama

Około godziny 7 rano w czwartek (15 marca) na Autostradowej Obwodnicy Wrocławia zderzyła się cysterna z trzema osobówkami. Zderzenie miało miejsce tuż przed węzłem Zachód. Zator drogowy w związku ze zdarzeniem sięgał do węzła Lotnisko.

Na szczęście w wypadku nikt poważnie nie ucierpiał, a pojazdy zostały zepchnięte na pobocze. Trwa usuwanie skutków kolizji. 

Ale to nie koniec utrudnień w tym miejscu!

Podczas usuwania skutków kolizji miała miejsce kolejna. Ciężarówka miała zajechać drogę osobówce, której kierowca stracił panowanie nad kierownicą i zderzył się z dwoma kolejnymi pojazdami. Samochód ciężarowy odjechał z miejsca zdarzenia. Policja poszukuje teraz kierowcy. 

Policja apeluje o zachowanie ostrożności na drodze. 

Tutaj miało miejsce zdarzenie: 

To już kolejna kolizja na AOW. W nocy ze środy na czwartek (z 15 na 16 marca) na Autostradowej Obwodnicy Wrocławia miała miejsce kolizja dwóch ciężarówek, które zderzyły się tam około godziny 3 w nocy. 

Utrudnienia do około 7 rano występowały na odcinku węzeł Wrocław Południe - węzeł Wrocław Zachód. W czwartek 16 marca rano pojazd ciężarowy nadal oczekiwał na zabranie go z pobocza.

Kierowcy jadący w czwartek liczyć się muszą z utrudnieniami w miejscu wypadku. 

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl