wroclaw.pl Komunikacja we Wrocławiu – ceny biletów, rozkłady jazdy, inwestycje
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 17°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Akademia Blisko Ciebie - nowy Partner programu URBANCARD Premium

Akademia Blisko Ciebie - 20% zniżki z Urbancard Premium

URBANCARD Premium uprawnia do 20% zniżki w instytucjach kultury na bilety w teatrach, na zajęcia i warsztaty o profilu artystycznym, a także na wszystkie wydarzenia kulturalne organizowane w ramach ich działalności, w tym także na wystawy czasowe w muzeach. 

Reklama

Inspirujące warsztaty 20% taniej!

URBANCARD Premium uprawnia do 20% zniżki w instytucjach kultury na bilety w teatrach, na zajęcia i warsztaty o profilu artystycznym, a także na wszystkie wydarzenia kulturalne organizowane w ramach ich działalności, w tym także na wystawy czasowe w muzeach.Nowym Partnerem programu URBANCARD Premium jest Akademia Blisko Ciebie, która oferuje szeroki pakiet możliwości spędzania czasu wolnego indywidualnie, albo wspólnie, rodzinnie poprzez udział w:

  • warsztatach dla dorosłych –  pomyśl o sobie, swoich potrzebach! Odważ się przełamać rutynę, rozbudź w sobie ciekawość świata, poznaj coś nowego, rozwijaj swoje pasje na naszych warsztatach i czerp z tego satysfakcję.
  • warsztatach rodzinnych – odkryjcie świat bycia razem. Inspirujcie się, twórzcie, ciesząc się swoim towarzystwem, pogłębiajcie relację.
  • warsztatach dla dzieci –  pozwól dziecku na samodzielne odkrywanie świata i swoich pasji, rozwijanie umiejętności, uczenie się nowych rzeczy. U nas dziecko poczuje się wyjątkowe.

W Akademii Blisko Ciebie każdy traktowany jest indywidualnie. Ma możliwość realizowania swoich pasji oraz odkrywania, tego co go interesuje. Oferta skierowana jest zarówno do kobiet, mężczyzn, matek, ojców, babć i dziadków, rodzeństw i jedynaków, oraz maluchów już od 4 miesiąca życia.

Jeśli razem ze znajomymi, jesteście pasjonatami jakiejś specjalności, chcielibyście się rozwijać razem, albo szukacie grupy, z którą moglibyście dzielić się swoimi zamiłowaniami, Akademia Blisko Ciebie zorganizuje Wasz czas wolny w miejscu, gdzie będzie Wam „po drodze”. Warsztaty organizowane są w różnych lokalizacjach, głównie we Wrocławiu, ale również w innych miejscowościach powiatu wrocławskiego.

Akademia Blisko Ciebie:
www: akademiabliskociebie.pl
e-mail: [email protected]
tel. 535 229 858
Facebook: http://www.facebook.com/akademiabliskociebie

Dla kogo URBANCARD Premium?
Status Premium może uzyskać każda osoba, która rozlicza podatek dochodowy w jednym z urzędów skarbowych właściwych dla miasta Wrocławia oraz jednocześnie posiada aktywną kartę URBANCARD lub Elektroniczną Legitymację Studencką z funkcjonalnością URBANCARD.

Warto tu zaznaczyć, że status Premium może otrzymać również osoba, która nie korzysta z komunikacji miejskiej, wyrabiając sobie wcześniej URBANCARD.

Posiadacz statusu Premium jest uprawniony do 20% zniżki w cenie wstępu na imprezy organizowane przez Partnerów programu. Posiadacz statusu Premium może  zakupić jeden bilet normalny oraz do pięciu biletów ulgowych.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama