wroclaw.pl strona główna Komunikacja we Wrocławiu – ceny biletów, rozkłady jazdy, inwestycje Komunikacja - strona główna

Infolinia 71 777 7777

4°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 21:33

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Komunikacja
  3. Duże utrudnienia na A4 koło Wrocławia. Co się stało?
Kliknij, aby powiększyć
Czerwona plansza z napisem "Utrudnienia na A4"
Czerwona plansza z napisem "Utrudnienia na A4"

W poniedziałek 1 kwietnia kierowcy jadący autostradą A4 między węzłami Kostomłoty - Kąty Wrocławskie muszą liczyć się z utrudnieniami. O godz. 11.40 zderzyły się tam trzy samochody osobowe. Droga w kierunku Legnicy jest częściowo zablokowana - informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Korek ma już kilkanaście kilometrów. Jak długo mogą potrwać utrudnienia?

Reklama

Utrudnienia na A4 w pobliżu Wrocławia

Do kolizji trzech samochodów osobowych doszło na 129. kilometrze A4, między węzłami Kostomłoty - Kąty Wrocławskie. Na szczęście nie ma informacji o rannych. Zablokowany jest lewy pas ruchu w kierunku Legnicy i Zgorzelca. Kierowcy mogą przejechać prawym, ale w okolicy zdarzenia tworzą się korki.

GDDKiA przewiduje, że utrudnienia potrwają trzy godziny. Policja apeluje o zachowanie ostrożności na drodze. Kierowcy, noga z gazu!

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl