wroclaw.pl Komunikacja we Wrocławiu – ceny biletów, rozkłady jazdy, inwestycje
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 16°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

9 listopada – wymiana zwrotnicy na ulicy Piłsudskiego na wysokości budynku NOT

W związku z planowanym rozpoczęciem wymiany zwrotnicy tramwajowej na ulicy Piłsudskiego na wysokości budynku NOT-u (tor tramwajowy od ulicy Świdnickiej do Dworca Głównego i ulicy Stawowej), od 9 listopada 2019 roku (sobota) planowane jest wprowadzenie zmiany tras linii tramwajowych 0L, 2, 5, 11, 15, 31 i 32. 

Reklama

Tramwaje linii 0L 

Tramwaje linii 0L od placu Jana Pawła II zostaną skierowane objazdem przez ulicę Podwale, Świdnicką, Teatralną, Kołłątaja, Peronową, Borowską, Glinianą i Hubską do ulicy Pułaskiego.

Tramwaje linii 2

„Dwójka” jadąca z pętli Krzyki w kierunku pętli Biskupin pojedzie objazdem od ulicy Powstańców Śląskich przez ulicę Świdnicką i Teatralną do ulicy Piotra Skargi.

W kierunku przeciwnym trasa pozostanie bez zmian.

Tramwaje linii 5

Tramwaje linii 5 jadące z pętli Oporów w kierunku pętli Księże Małe zostaną skierowane objazdem od placu Legionów przez plac Orląt Lwowskich, ulicę Podwale, Świdnicką i Teatralną do ulicy Piotra Skargi.

W kierunku przeciwnym trasa pozostanie bez zmian.

Tramwaje linii 11

„Jedenastka” jadąca z Cmentarza Grabiszyńskiego w kierunku pętli Kromera pojedzie objazdem od placu Legionów  przez ulicę Sądową, Krupniczą i Kazimierza Wielkiego do placu Dominikańskiego.

W kierunku przeciwnym trasa pozostanie bez zmian.

Tramwaje linii 15

Tramwaje linii 15 jadące z pętli Poświętne w kierunku pętli Park Południowy pojadą objazdem od ulicy Kazimierza Wielkiego przez ulicę Widok, Teatralną, Kołłątaja i Peronową do ulicy Borowskiej.

W kierunku przeciwnym trasa pozostanie bez zmian.

Tramwaje linii 31 i 32

Tramwaje linii 31 i 32 jadące ze Stadionu Wrocław i Kozanowa w kierunku Gaju zostaną skierowane objazdem od placu Jana Pawła II przez ulicę Podwale, Świdnicką, Teatralną, Kołłątaja i Peronową do ulicy Borowskiej.

W kierunku przeciwnym trasa pozostanie bez zmian.

Tramwaje ww. linii powrócą na swoje stałe trasy przejazdu w dniu 11 listopada 2019 roku (poniedziałek).

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama