wroclaw.pl Komunikacja we Wrocławiu – ceny biletów, rozkłady jazdy, inwestycje Komunikacja logo
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 20°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

31 sierpnia remont ul. Przyjaźni

Reklama

W związku z przygotowywanym remontem od 31 sierpnia 2013 roku (sobota) planowana jest zmiana trasy tramwaju linii 17 oraz  linii autobusowych 107 i 247.

Tramwaje linii 17 będą kursowały w relacji skróconej do pętli Krzyki. Na odcinku Krzyki - Osiedle Przyjaźni - Krzyki zostaną uruchomione kursy zastępczej linii autobusowej 717 następującą trasą przejazdu: Krzyki - Karkonoska - Jeździecka - Partynicka - Braterska - Przyjaźni - Karkonoska - Krzyki.

Autobusy linii 107 zostaną skierowane w obu kierunkach od ulicy Wałbrzyskiej przez ulicę Krzycką, Letnią i Karkonoską do pętli autobusowej na Krzykach.

Do pętli przy byłej stacji kolejowej "Klecina" zostanie utrzymana część kursów linii 107 zapewniających obsługę komunikacyjną.

Kursy linii nocnej 247 w kierunku centrum miasta zostaną skierowane objazdem od ulicy Wałbrzyskiej przez ulicę Krzycką i Letnią z pominięciem ulicy Przyjaźni.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama