wroclaw.pl Komunikacja we Wrocławiu – ceny biletów, rozkłady jazdy, inwestycje Komunikacja logo
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 23°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

31 października: Komunikacja na mecz

Reklama

W związku z planowanym meczem ligowym pomiędzy drużynami Śląsk Wrocław i Podbeskidzie Bielsko Biała na Stadionie Wrocław, który zostanie rozegrany w dniu 31 października 2013 roku o godzinie 18:00, zostaną wprowadzone następujące zmiany w organizacji komunikacji zbiorowej:

Jak wrócić z meczu?
T1 (tramwajowa linia specjalna)     
Stadion Wrocław (Królewiecka) – Królewiecka – Pilczycka – Milenijna - Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Świdnicka

Linia w celu odwozu kibiców będzie kursowała z częstotliwością co około 2 minuty przez około 10 minut po zakończeniu meczu tj. od około godziny 20:00.

T2 (tramwajowa linia specjalna)     
Leśnica – Średzka - Kosmonautów - Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Galeria Dominikańska

Linia w celu odwozu kibiców będzie kursowała z częstotliwością co około 2 minuty przez około 10 minut po zakończeniu meczu tj. od około godziny 19:55 (odjazdy z Leśnicy).

S2
(autobusowa linia specjalna)
Stadion Wrocław (Królewiecka) – Królewiecka – Pilczycka – Hutnicza – Lotnicza - Legnicka - pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Rynek

Linia w celu odwozu kibiców będzie kursowała co około 2 minuty przez około 10 minut po zakończeniu meczu na Stadionie tj. od około godziny 20:00.

NA PODSTAWIE BILETU NA MECZ PIŁKARSKI W DNIU 31.10.2013r., KIBICE MOGĄ PODRÓŻOWAĆ KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ W GODZ. 15:00 - 21:45.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Zobacz więcej wiadomości portalu wroclaw.pl Więcej wiadomości portalu wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl