wroclaw.pl Komunikacja we Wrocławiu – ceny biletów, rozkłady jazdy, inwestycje Komunikacja logo
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 15°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

30 stycznia – zakończenie przebudowy ulicy Berenta

Kończy się przebudowa ulicy Berenta, od 30 stycznia 2021 roku (sobota) planowane jest wprowadzenie zmiany tras linii autobusowych A, 105, 116, 118, 130, 132 i kursów nocnych linii 246, które powrócą na swoje stałe trasy przejazdu przez ulicę Berenta.

Reklama

Wraz z przywróceniem ruchu komunikacji miejskiej na ulicy Berenta zostaną uruchomione nowe przystanki autobusowe przy placu Daniłowskiego, które będą zlokalizowane za skrzyżowaniem Alei Kasprowicza i ulicy Berenta:

  • w kierunku ulicy Żmigrodzkiej przystanek będzie zlokalizowany na Alei Kasprowicza w pobliżu skrzyżowania z ulicą Staffa;
  • w kierunku ulicy Sołtysowickiej przystanek będzie zlokalizowany na Alei Kasprowicza pomiędzy ulicą Berenta a ulicą Przybyszewskiego;
  • w kierunku Kromera przystanek będzie zlokalizowany na ulicy Berenta za skrzyżowaniem z Aleją Kasprowicza.

Dodatkowo zostanie zmieniona nazwa obecnego przystanku "pl. Daniłowskiego", który zlokalizowany jest przy ulicy Przybyszewskiego pomiędzy ulicą Czajkowskiego a Aleją Kasprowicza na "Przybyszewskiego".

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama