wroclaw.pl Komunikacja we Wrocławiu – ceny biletów, rozkłady jazdy, inwestycje
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 17°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

30 listopada: budowa trasy tramwajowej na Nowy Dwór. Zmiany kursowania linii autobusowych

Mapa objazdów pl. Orląt Lwowskich dla autobusów komunikacji miejskiej

W związku z rozpoczęciem kolejnego etapu prac przy budowie trasy autobusowo-tramwajowej na Nowy Dwór (etap związany z przebudową placu Orląt Lwowskich), od 30 listopada 2019 roku (sobota) wprowadzenie zostaną zmiany tras linii autobusowych 106, 127, 148, 149 oraz kursów nocnych linii 206 i 249. 

Reklama

Autobusy linii 106

Autobusy linii 106 jadące z Dworcowej w kierunku Portu Lotniczego zostaną skierowane objazdem od ulicy Podwale przez pl. Jana Pawła II, ulicę Legnicką i Nabycińską do ulicy Robotniczej, a w kierunku przeciwnym od ulicy Robotniczej przez ulicę Piłsudskiego, pl. Legionów do ulicy Świdnickiej. 

Autobusy linii 148 i 149 

Autobusy linii 148 i 149 jadące z Dworcowej lub placu Grunwaldzkiego w kierunku Nowego Dworu zostaną skierowane objazdem od ulicy Podwale przez pl. Jana Pawła II, ulicę Legnicką, pl. Strzegomski, ulicę Strzegomską i Śrubową do ulicy Robotniczej, a w kierunku przeciwnym od ulicy Robotniczej przez ulicę Piłsudskiego, pl. Legionów do ulicy Świdnickiej.

Kursy nocne linii 206 i 249

Kursy nocne linii 206 i 249 jadące od strony Dworca Autobusowego w kierunku Nowego Dworu lub Portu Lotniczego zostaną skierowane objazdem od ulicy Podwale przez pl. Jana Pawła II, ulicę Legnicką i Nabycińską do ulicy Robotniczej, a w kierunku przeciwnym od ulicy Robotniczej przez ulicę Piłsudskiego, pl. Legionów, ulicę Kościuszki, Świdnicką i Swobodną do Dworca Autobuswego.

Autobusy linii 127 

Autobusy linii 127 zostaną w obu kierunkach skierowane objazdem od placu Jana Pawła II przez ulicę Podwale, Piłsudskiego, pl. Legionów i ulicę Grabiszyńską do ulicy Zaporoskiej z pominięciem przystanku „Tęczowa”, który zlokalizowany jest przy skrzyżowaniu ulicy Tęczowej i Kolejowej.

Komunikacja tramwajowa oraz autobusy linii 122, 144, 240 i 250 będą kursowały przez plac Orląt Lwowskich bez zmian.

Bilety 

Pasażerowie posiadający bilet okresowy na linię 106 mogą również kontynuować podróż autobusem linii 107, 109, 132, 142, 148, 149 i 609 przez ulicę Legnicką (na odcinku pl. Jana Pawła II - Nowy Dwór - pl. Jana Pawła II/pl. Solidarności) bez żadnych dodatkowych dopłat.

Pasażerowie posiadający bilet okresowy na linię 148 i 149 mogą również kontynuować podróż autobusem linii 106 (na odcinku Wzgórze Partyzantów -
Nowy Dwór - Dworcowa) bez żadnych dodatkowych dopłat.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama