wroclaw.pl Komunikacja we Wrocławiu – ceny biletów, rozkłady jazdy, inwestycje
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 24°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

3 listopada - remont torowiska na pętli tramwajowej "Wrocławski Park Przemysłowy" [AKTUALIZACJA]

fot. ZDIUM WROCŁAW

W związku z rozpoczęciem prac związanych z remontem torowiska na pętli tramwajowej "Wrocławski Park Przemysłowy", od 3 listopada 2019 roku (niedziela) planowane jest wprowadzenie zmiany trasy linii tramwajowej 23. Z uwagi na prowadzone w sąsiedztwie pętli prace przy budowie trasy tramwajowej na Nowy Dwór linia 23 wróci na ul. Robotniczą dopiero po ich zakończeniu, czyli za około 6 miesięcy. 

Reklama

Tramwaje linii 23 zostaną przedłużone tymczasowo do pętli Pilczyce, a połączenie pomiędzy pl. Jana Pawła II i ulicą Robotniczą nadal będą zapewniały autobusy linii 107, 109, 132, 142 i 609.

Pasażerowie, którzy skasowali bilet jednorazowy w tramwaju linii 23 będą mogli kontynuować podróż autobusem linii 107, 109, 132, 142 i 609 (na odcinku pl. Jana Pawła II - Dolnośląska Szkoła Wyższa).

Powyższa zasada również będzie obowiązywała w kierunku powrotnym. Skasowany bilet będzie zachowywał ważność nie dłużej niż przez 70 minut.

Pasażerowie posiadający bilet okresowy na linię 23 będą mogli również kontynuować podróż autobusem linii 107, 109, 132, 142 i 609 (na odcinku pl.
Jana Pawła II - Dolnośląska Szkoła Wyższa - pl. Jana Pawła II/pl. Solidarności) bez żadnych dodatkowych dopłat.

Po zakończeniu inwestycji na pętli w jej sąsiedztwie trwały będą jeszcze roboty związane z budową trasy tramwajowo-autobusowej na Nowy Dwór. Dopiero po ich zakońćzeniu (prace planowane są na koło 6 miesięcy) na ul. Robotniczą wrócą tramwaje linii 23. 

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama