Komunikacja specjalna dla kibiców po meczu
T33 (tramwajowa linia specjalna)
Pilczyce - Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale - Świdnicka - pl. Teatralny - Teatralna - Skargi - pl. Dominikański - Oławska - Traugutta - pl. Społeczny - most Grunwaldzki - pl. Grunwaldzki - Rondo Reagana - pl. Grunwaldzki - most Szczytnicki - Różyckiego - Paderewskiego - Stadion Olimpijski.
Linia będzie jeździć tuż po zakończeniu meczu - ok. godziny 17.15. Kursować będzie przez 30 minut z częstotliwością co 5 minut.
S2 (autobusowa linia specjalna)
Stadion Wrocław (Królewiecka) – Królewiecka – Pilczycka – Hutnicza – Lotnicza - Legnicka - pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Rynek
Linia będzie jeździć tuż po zakończeniu meczu - ok. godziny 17.05. Kursować będzie przez 30 minut z częstotliwością co 5 minut.
Opłata za przejazd środkami komunikacji zbiorowej (linie normalne), w tym również liniami specjalnymi T33 i S2 wynosi 4,60 zł (jednorazowy bilet normalny) oraz 2,30 zł (jednorazowy bilet ulgowy) lub na podstawie biletów czasowych.