wroclaw.pl Komunikacja we Wrocławiu – ceny biletów, rozkłady jazdy, inwestycje
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 17°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

25-27 kwietnia – wymiana zwrotnicy na placu Grunwaldzkim

W związku z planowaną wymianą zwrotnicy tramwajowej na placu Grunwaldzkim, od  25 do 27 kwietnia planowe jest wyłączenie toru od Mostu Grunwaldzkiego w kierunku do Ronda Reagana.

Reklama

Od soboty, 25 kwietna, z ruchu ma zostać wyłączony tylko tor od Mostu Grunwaldzkiego w kierunku do Ronda Reagana. Swoje tasy zmienią linie tramwajowe 0L, 4, 16 i 33 oraz autobusowe D, 145, 146, 149 i kursy nocne linii 241.

Tramwaje ww. linii od placu Społecznego zostaną skierowane objazdem przez most Pokoju, ulicę Wyszyńskiego i Szczytnicką do Ronda Reagana z pominięciem przystanku „Urząd Wojewódzki" (przystanek przed mostem Grunwaldzkim) i „Most Grunwaldzki".

W kierunku przeciwnym tramwaje linii 0P416 i 33 będą kursowały bez zmian.

Autobusy linii D145146149 i 241 jadące od centrum miasta w kierunku Ronda Reagana będą kursowały z pominięciem przystanku „Most Grunwaldzki", który zlokalizowany jest przy skrzyżowaniu placu Grunwaldzkiego z ulicą Benedykta Polaka i z Wybrzeżem Wyspiańskiego.

Tramwaje i autobusy powrócą na swoje stałe trasy przejazdu w dniu 27 kwietnia 2020 roku (poniedziałek).

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama