wroclaw.pl Komunikacja we Wrocławiu – ceny biletów, rozkłady jazdy, inwestycje
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 17°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

23 sierpnia. Realizacja zdjęć do filmu na mostach Młyńskich

Trwają zdjęcia do filmu „Wielka Woda” . 23 sierpnia na mostach Młyńskich i ulicy św. Jadwigi godzinach 5.15-6.30 planowane jest wprowadzenie zmiany tras linii tramwajowych 8, 9, 11, 17 i 23.

Reklama

Tramwaje ww., linii jadące w kierunku Karłowic, Sępolna czy pętli Kromera, zostaną skierowane objazdem od Hali Targowej przez ulicę Grodzką, most Uniwersytecki i ulicę Drobnera do placu Bema.

W kierunku przeciwnym, tramwaje linii 8, 11 i 23, jadące w stronę pętli Tarnogaj, Cmentarza Grabiszyński czy Wrocławski Park Przemysłowy, będą kursowały objazdem od placu Bema przez ulicę Sienkiewicza, Wyszyńskiego, most Pokoju i plac Społeczny do placu Dominikańskiego z pominięciem przystanków Hala Targowa i pl. Nowy Targ.

Natomiast tramwaje linii 9 lub 17, jadące w kierunku parku Południowego lub Kleciny, będą kursowały objazdem od ulicy Sienkiewicza przez ulicę Wyszyńskiego, most Pokoju i plac Społeczny do placu Dominikańskiego z pominięciem przystanków pl. Bema, Hala Targowa i pl. Nowy Targ.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama