wroclaw.pl Komunikacja we Wrocławiu – ceny biletów, rozkłady jazdy, inwestycje
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 14°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

18 kwietnia – budowa TAT, objazdy dla linii 122, 127, 144, 149, 240 i 250

zdjęcie ilustracyjne

W związku z rozpoczęciem kolejnego etapu budowy trasy autobusowo-tramwajowej na Nowy Dwór od 18 kwietnia 2020 roku (sobota) wprowadzono zmiany tras linii autobusowych 122, 127, 144, 149, 240 i 250.

Reklama

Linia 122

Autobusy linii 122 jadące od strony Popowic i Szczepina w kierunku placu Legionów są skierowane objazdem od ulicy Podwale przez ulicę Zelwerowicza, Sokolniczą, w prawo w ulicę plac Orląt Lwowskich, w lewo w ulicę Nabycińską, w lewo w ulicę Robotniczą, plac Orląt Lwowskich i ulicę Piłsudskiego do placu Legionów. 

W kierunku powrotnym linia 122 będzie kursowała objazdem od placu Legionów przez ulicę Sądową i Podwale do placu Orląt Lwowskich.


Na trasie objazdu autobusy jadące w kierunku Nowego Dworu będą dodatkowo zatrzymywały się na przystanku:

  • „pl. Legionów" przy ulicy Sądowej
  • „pl. Orląt Lwowskich" przy ulicy Podwale (przystanek wspólny z linią 106, 148, 149).

Linia 127

Autobusy linii 127 jadące od strony Popowic i Szczepina w kierunku placu Legionów są skierowane objazdem od ulicy Podwale przez ulicę Zelwerowicza, Sokolniczą, w prawo w ulicę plac Orląt Lwowskich, w lewo w ulicę Nabycińską, w lewo w ulicę Robotniczą, plac Orląt Lwowskich i ulicę Piłsudskiego do placu Legionów.

W kierunku powrotnym linia 127 będzie kursowała bez zmian obecną trasą przejazdu.

Linia 144

Autobusy linii 144 jadące od strony Osiedla Nadodrze w kierunku placu Legionów jadą objazdem od ulicy Podwale przez ulicę Zelwerowicza, Sokolniczą, w prawo w ulicę plac Orląt Lwowskich, w lewo w ulicę Nabycińską, w lewo w ulicę Robotniczą, plac Orląt Lwowskich i ulicę Piłsudskiego do placu Legionów. 

W kierunku powrotnym linia 144 kursuje objazdem od placu Legionów przez ulicę Sądową i Podwale do placu Orląt Lwowskich.

Na trasie objazdu autobusy jadące w kierunku Polanowic będą dodatkowo zatrzymywały się na przystanku:

  • „pl. Legionów" przy ulicy Sądowej
  • „pl. Orląt Lwowskich" przy ulicy Podwale (przystanek wspólny z linią 106, 148, 149).

Linia 149

Autobusy linii 149 jadące z placu Grunwaldzkiego w kierunku Nowego Dworu są skierowane objazdem od ulicy Podwale przez pl. Jana Pawła II, ulicę Legnicką i prosto ulicą Nabycińską do ulicy Robotniczej (przystanek przy ulicy Robotniczej za skrzyżowaniem z ulicą Nabycińską).

W kierunku przeciwnym obecną trasą przejazdu od ulicy Robotniczej przez ulicę Piłsudskiego, pl. Legionów do ulicy Świdnickiej.

Linia 240

Kursy nocne linii 240 kursują objazdem od placu Legionów przez ulicę Sądową i Podwale do placu Orląt Lwowskich.

Na trasie objazdu autobusy jadące w kierunku Dworca Nadodrze dodatkowo zatrzymują się na przystanku:

  • „pl. Legionów" przy ulicy Sądowej
  • „pl. Orląt Lwowskich" przy ulicy Podwale (przystanek wspólny z linią 106, 148, 149).

Linia 250

Kursy nocne linii 250 jadące od strony Osiedla Nadodrze w kierunku placu Legionów skierowano objazdem od ulicy Podwale przez ulicę Zelwerowicza, Sokolniczą, w prawo w ulicę plac Orląt Lwowskich, w lewo w ulicę Nabycińską, w lewo w ulicę Robotniczą, plac Orląt Lwowskich i ulicę Piłsudskiego do placu Legionów.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama