wroclaw.pl Komunikacja we Wrocławiu – ceny biletów, rozkłady jazdy, inwestycje Komunikacja logo
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 23°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

18 grudnia – kolejny etap przebudowy ulicy Kosmonautów

Rozpoczyna się kolejny etap przebudowy ulicy Kosmonautów oraz rozbiórka tymczasowej pętli autobusowej przy ulicy Grabowej. Od 18 grudnia 2021 roku (sobota) planowane jest wprowadzenie zmiany na liniach autobusowych 102 i 722.

Reklama

Trasa przejazdu autobusów linii 102 zostanie skrócona do przystanku „Kosmonautów (Szpital)”, przy skrzyżowaniu ulicy Kosmonautów i Fieldorfa, gdzie można przesiąść się do tramwajów linii 3, 10 i 20.

Autobusy linii 102

  • będą zatrzymywać się na nowej pętli autobusowej zlokalizowanej pomiędzy ulicą Fieldorfa a ulicą Grabową, ale bez możliwości obsługi pasażerów do czasu zakończenia prac budowlanych.

Autobusy linii 722

  • pojadą z pominięciem tymczasowej pętli przy ulicy Grabowej i będą zatrzymywały się na przystanku "Grabowa" zlokalizowanym przy ulicy Kosmonautów za skrzyżowaniem z ulicą Grabową i Trójkątną.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Zobacz więcej wiadomości portalu wroclaw.pl Więcej wiadomości portalu wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl