Linia T3
- Stadion Olimpijski – Paderewskiego – Różyckiego – most Szczytnicki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana – pl. Grunwaldzki – most Grunwaldzki – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Kazimierza Wielkiego – Szewska – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Rynek
- Rynek – Kazimierza Wielkiego – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana – pl. Grunwaldzki – most Szczytnicki – Różyckiego – Paderewskiego – Stadion Olimpijski
- Linia T3 będzie kursowała tylko w dniach 14, 15, 17 i 18 maja 2018 roku (poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek) w godzinach 22:00-0:30 z częstotliwością co około 5 minut.
Linia T9
- Park Południowy – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Galeria Dominikańska (nawrót na pl. Społecznym)
- Galeria Dominikańska – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Dyrekcyjna – Ślężna – Park Południowy
- Linia T9 będzie kursowała tylko w dniu 24 i 25 maja 2018 roku (czwartek i piątek) w godzinach 22:30-0:30 z częstotliwością co około 10 minut.
Opłata za przejazd środkami komunikacji zbiorowej (linie normalne), w tym również linią specjalną T3 i T9 wynosi 3,40 zł (jednorazowy bilet normalny) oraz 1,70 zł (jednorazowy bilet ulgowy) lub na podstawie biletów czasowych.