wroclaw.pl Komunikacja we Wrocławiu – ceny biletów, rozkłady jazdy, inwestycje Komunikacja logo
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 15°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

14/15 stycznia – wymiana bramownicy sygnalizacji świetlnej na ulicy Powstańców Śląskich

W związku z  planowanymi pracami  przy wymianie bramownicy sygnalizacji świetlnej na wlocie skrzyżowania ulicy Powstańców Śląskich i Szczęśliwej od strony centrum miasta),  w nocy z 14/15 stycznia 2021 roku (czwartek/piątek)  w godzinach  22:00-5:00  planowane jest wprowadzenie zmiany tras linii autobusowych  A ,  D  oraz kursów nocnych linii  247 ,  248  i  257 .

Reklama

Autobusy ww. linii jadące w kierunku Oporowa lub Kleciny zostaną skierowane objazdem od skrzyżowania ulicy Powstańców Śląskich i Swobodnej przez ulicę Swobodną, Gwiaździstą i Szczęśliwą do ulicy Powstańców Śląskich.

Kursy nocne linii 247, 248 i 257 będą zatrzymywały się na przystanku "Gwiaździsta", który zlokalizowany jest przy ulicy Swobodnej pomiędzy ulicą Powstańców Śląskich i Gwiaździstą i realizowały objazd z pominięciem przystanku "Zaolziańska".

Autobusy ww. linii jadące w kierunku centrum miasta oraz komunikacja tramwajowa na ulicy Powstańców Śląskich będzie kursowała bez żadnych zmian.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama