wroclaw.pl strona główna Komunikacja we Wrocławiu – ceny biletów, rozkłady jazdy, inwestycje Komunikacja - strona główna

Infolinia 71 777 7777

-2°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 23:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Komunikacja
  3. Od 14 grudnia utrudnienia na ścieżce rowerowej wzdłuż al. Karkonoskiej - wycinka suchych drzew
Na zdjęciu ścieżka pieszo-rowerowa wzdłuż al. Karkonowskiej ZZM Wrocław
Na zdjęciu ścieżka pieszo-rowerowa wzdłuż al. Karkonowskiej

Uwaga piesi i rowerzyści: od środy, 14 grudnia, okresowo będzie zamykana ścieżka pieszo-rowerowa wzdłuż al. Karkonoskiej. Zarząd Zieleni Miejskiej przystępuje do wycinki suchych drzew, na początek tych które rosną na odcinku między parkiem Klecińskim a ul. Kobierzycką. Zobaczcie, na czym będą polegać i jak długo potrwają utrudnienia!

Reklama

– Przejście trzeba zamknąć ze względu na bezpieczeństwo. Wykorzystujemy okoliczności, że ruch na ścieżkach pieszo-rowerowych jest mniejszy, gdy jest zimno. Ścieżka wzdłuż Karkonoskiej będzie zamknięta w dni powszednie w godzinach roboczych. Przepraszamy za utrudnienia. Prace prowadzone są w porozumieniu z Zarządem Dróg i Utrzymania Miasta we Wrocławiu – informuje na Facebooku profil Zielonego Wrocławia.

W ciągu kilku dni prace przeniosą się na odcinek między ul. Kobierzycką a rondem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i potrwają kolejne kilka dni.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl