wroclaw.pl strona główna Komunikacja we Wrocławiu – ceny biletów, rozkłady jazdy, inwestycje Komunikacja - strona główna

Infolinia 71 777 7777

4°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 13:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Komunikacja
  3. Remont skrzyżowania ulic: Żmigrodzkiej, Broniewskiego i Kasprowicza. Nocą 14/15 października będą utrudnienia w ruchu
Na zdjęciu skrzyżowanie ulic Żmigrodzkiej, Broniewskiego i Kasprowicza Google Maps
Na zdjęciu skrzyżowanie ulic Żmigrodzkiej, Broniewskiego i Kasprowicza

W nocy z piątku na sobotę (z 14 na 15 października) kierowcy będą mieli utrudniony przejazd przez skrzyżowanie ulic: Żmigrodzkiej, Broniewskiego i Kasprowicza na wrocławskich Karłowicach. Od godz. 21.00 w piątek do godz. 4.00 nad ranem w sobotę potrwa tam naprawa nawierzchni i wylewanie nowej warstwy bitumicznej.

Reklama

Jak informuje Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta (ZDiUM) w nocy z 14 na 15 października, na skrzyżowaniu ulic Żmigrodzkiej, Broniewskiego i Kasprowicza odbędą się prace związane z poprawą stanu technicznego nawierzchni jezdni.

Dokładnie chodzi o frezowanie uszkodzonych odcinków jezdni i układanie nowej warstwy nawierzchni bitumicznej. Prace będą wymagać czasowego wyłączania z ruchu fragmentów skrzyżowania. Płynność ruchu oraz przejezdność na skrzyżowaniu będą mocno ograniczone.

Prace od 21.00 w piątek do 4.00 w sobotę

Rozpoczęcie prac zaplanowano w nocy z piątku na sobotę (14/15.10) pomiędzy godziną 21.00 a 22.00, tuż po ustaniu wieczornego ruchu. Naprawy nawierzchni powinny zakończyć się do godziny 4.00 nad ranem.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl