wroclaw.pl Komunikacja we Wrocławiu – ceny biletów, rozkłady jazdy, inwestycje Komunikacja logo
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 22°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

12 września - zakończenie przebudowy torowiska na alei Hallera i ul. Żmigrodzkiej

W związku z planowanym zakończeniem prac związanych z przebudową torowiska tramwajowego na alei Hallera na odcinku od ulicy Mieleckiej do ulicy Ojca Beyzyma oraz na ulicy Żmigrodzkiej od ulicy Zawalnej do ulicy Bałtyckiej, od 12 września 2020 roku (sobota) planowane jest wprowadzenie zmiany trasy linii tramwajowej 0P, 1, 7, 20 i 74.

Reklama

Przypominamy, tramwaje linii 0L, 3, 5, 6, 8, 9, 11, 17, 31, 32 i 33 kursują już stałymi trasami przejazdu.

Dodatkowo tramwaje linii 7 i 20 również powrócą na swoje stałe trasy przejazdu, a tramwaje linii 1 wrócą na trasę od placu Powstańców Wielkopolskich przez ulicę Trzebnicką i Żmigrodzką do pętli "Poświętne". 

Tramwaje linii 74 od ulicy Grabiszyńskiej zostaną skierowane do pętli Krzyki przez aleję Hallera i ulicę Powstańców Śląskich, a postoje techniczne linii 0P zostaną przeniesione z placu Staszica na Dworzec Nadodrze. 

Z powodu prowadzonych prac na Rondzie Reagana, tramwaje linii 0P, 2, 4, 10 i 16 nadal będą kursowały objazdami. 

W związku z przywróceniem komunikacji tramwajowej na alei Hallera, kursy okresowej linii autobusowej 720 zostaną zlikwidowane.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama