Najważniejsze informacje (kliknij, aby przejść)
Linia autobusowa A
Koszarowa (Szpital) – Koszarowa – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Berenta – Boya–Żeleńskiego – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Podwale – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Wielka – Rondo Vaclava Havla – Krucza – Inżynierska – Rondo Woźniaka – Aleja Pracy – Hallera – Grabiszyńska – Solskiego – Aleja Piastów – Racławicka – Skarbowców – Sowia – Krzycka – Krzyki
Krzyki – Krzycka – Sowia – Skarbowców – Racławicka – Aleja Piastów – Solskiego – Grabiszyńska – Hallera – Aleja Pracy – Rondo Woźniaka – Inżynierska – Krucza – Rondo Vaclava Havla – Wielka – Powstańców Śląskich – Świdnicka – Kościuszki – Pułaskiego – Komuny Paryskiej – Krasińskiego – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Boya Żeleńskiego – Berenta – Kasprowicza – Przybyszewskiego – Czajkowskiego – Sołtysowicka – Koszarowa – Koszarowa (Szpital)
Linia autobusowa 106
Dworzec Główny (Dworcowa) – Dworcowa – Małachowskiego – Pułaskiego – Komuny Paryskiej – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Marchijska – Robotnicza – Fabryczna – Otyńska – Strzegomska – Rondo Rotmistrza Pileckiego – Graniczna – Rondo Żołnierzy Radiotechników – Graniczna – Rondo Skalskiego – Skarżyńskiego – Strachowice – Cichociemnych – Rondo Skalskiego – Graniczna – Rondo 4 czerwca 1989 roku – Port Lotniczy
Port Lotniczy – Rondo 4 czerwca 1989 roku – Graniczna – Rondo Skalskiego – Skarżyńskiego – Strachowice – Cichociemnych – Rondo Skalskiego – Graniczna – Rondo Żołnierzy Radiotechników – Graniczna – Rondo Rotmistrza Pileckiego – Strzegomska – Otyńska – Fabryczna – Robotnicza – Marchijska – pl. Orląt Lwowskich – Podwale – Świdnicka – Kościuszki – Dworcowa – Dworzec Główny (Dworcowa)
Linia autobusowa 145
Sępolno – Mickiewicza – Monte Cassino – Dembowskiego – Tramwajowa – Wróblewskiego – Wajdy – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej–Curie – Rondo Reagana (peron 3) – pl. Grunwaldzki – most Grunwaldzki – pl. Społeczny – Traugutta – Podwale – Dworcowa – Piłsudskiego – Peronowa – Stawowa – Borowska – Ślężna – Gliniana – Borowska – Świeradowska – Bardzka – Buforowa – Iwiny (Rondo)
Iwiny (Rondo) – Buforowa – Bardzka – Świeradowska – Borowska – Stawowa – Peronowa – Kołłątaja – Kościuszki – Pułaskiego – Komuny Paryskiej – Krasińskiego – pl. Społeczny – most Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej–Curie – most Zwierzyniecki – Wajdy – Wróblewskiego – Tramwajowa – Dembowskiego – Monte Cassino – Mickiewicza – Sępolno
Linia autobusowa 146
Bartoszowice – Bacciarellego – Dembowskiego – Tramwajowa – Wróblewskiego – Wajdy – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej–Curie – Rondo Reagana (peron 3) – pl. Grunwaldzki – most Grunwaldzki – pl. Społeczny – Traugutta – Podwale – Dworcowa – Piłsudskiego – Peronowa – Stawowa – Borowska – Ślężna – Gliniana – Borowska – Armii Krajowej – Bardzka – Świeradowska – Gaj–pętla
Gaj–pętla – Świeradowska – Bardzka – Armii Krajowej – Borowska – Stawowa – Peronowa – Kołłątaja – Kościuszki – Pułaskiego – Komuny Paryskiej – Krasińskiego – pl. Społeczny – most Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej–Curie – most Zwierzyniecki – Wajdy – Wróblewskiego – Tramwajowa – Dembowskiego – Bacciarellego – Bartoszowice
Linia autobusowa 148
Dworzec Główny (Dworcowa) – Dworcowa – Małachowskiego – Pułaskiego – Komuny Paryskiej– Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Marchijska – Robotnicza – Fabryczna – Otyńska – Strzegomska – Gubińska – Chociebuska – Rogowska – Zemska – Żernicka – Halicka – Małopolska – Złotnicka – Kosmonautów – Średzka – Leśnica
Leśnica – Płońskiego – Trzmielowicka – Średzka – Kosmonautów – Złotnicka – Małopolska – Halicka – Żernicka – Chociebuska – Gubińska – Strzegomska – Otyńska – Fabryczna – Robotnicza – Marchijska – pl. Orląt Lwowskich – Podwale – Świdnicka – Kościuszki – Dworcowa – Dworzec Główny (Dworcowa)
Linia autobusowa 149
Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki – Norwida – Skłodowskiej–Curie – Rondo Reagana (peron 3) – pl. Grunwaldzki – most Grunwaldzki – pl. Społeczny – Traugutta – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Marchijska – Robotnicza – Fabryczna – Otyńska – Strzegomska – Rogowska – Zemska – Żernicka – Kołobrzeska – Kuźniki
Kuźniki – Hermanowska – Kołobrzeska – Żernicka – Chociebuska – Rogowska – Zemska – Rogowska – Strzegomska –Otyńska – Fabryczna – Robotnicza – Marchijska – pl. Orląt Lwowskich – Podwale – Świdnicka – Kościuszki – Pułaskiego – Komuny Paryskiej – Krasińskiego – pl. Społeczny – most Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 2) – pl. Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki
- Linie 148, 106 przejazd ulicą Małachowskiego – Pułaskiego – Komuny Paryskiej – powrót na stała trasę
- Linie A, 145, 146, 149 przejazd ulicą Kościuszki – Pułaskiego – Komuny Paryskiej – powrót na stała trasę
- Linie autobusowe zmieniają trasę bez omijania przystanków.