wroclaw.pl Komunikacja we Wrocławiu – ceny biletów, rozkłady jazdy, inwestycje Komunikacja logo
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 18°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

11 września - zmiana zasad ruchu w rejonie przystanku "Kwiska"

W związku z planowanym przeprowadzeniem prac związanych z wymianą szafy ITS i sterowania sygnalizacją świetlną w rejonie przystanku "Kwiska" przy ulicy Legnickiej, od godziny 20:00 dnia 11 września 2020 roku (piątek) planowane jest wprowadzenie zmiany na liniach autobusowych 119, 122, 128, 129, 143, 319 i kursach zjazdowych do zajezdni przy ulicy Obornickiej.

Reklama

Na skrzyżowaniu Legnicka/Kwiska/Wejherowska nie będzie działała sygnalizacja świetlna. Ruch będzie się odbywał według zmienionych zasad. Na ulicy Legnickiej w obrębie skrzyżowania liczba dostępnych pasów ruchu zostanie zredukowana (z 4 do 2), a dopuszczalna prędkość obniżona do 30 km/h.

Dla autobusów ww. linii jadących od strony Osiedla Nowy Dwór, Osiedla Gądów lub Osiedla Kuźniki przystanek "Kwiska" zlokalizowany przy torowisku tramwajowym zostanie przeniesiony na ulicę Wejherowską za skrzyżowaniem z ulicą Legnicką. 

Podczas prowadzonych prac komunikacja tramwajowa będzie kursowała bez zmian.  

Po zakończeniu prac autobusy powrócą na swoją stałą trasę przejazdu  w dniu 14 września 2020 roku o godzinie 5:00 (poniedziałek).

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama