Dojazd widzów na mecz
T1 (tramwajowa linia specjalna)
Galeria Dominikańska – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Milenijna – Pilczycka – Królewiecka – Stadion Wrocław (Królewiecka)Stadion Wrocław (Królewiecka) – Królewiecka – Pilczycka – Milenijna – Legnicka – pl. Jana Pawła II – most Sikorskiego – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – mosty Młyńskie – św. Jadwigi – most Piaskowy – Piaskowa – św. Katarzyny – Galeria DominikańskaLinia będzie kursowała z częstotliwością co około 15 minut, w godzinach od 18:30 do 20:45 (ostatni kurs z Galerii Dominikańskiej).
T2 (tramwajowa linia specjalna)
Galeria Dominikańska – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Lotnicza – Kosmonautów – Średzka – Leśnica
Leśnica – Średzka – Kosmonautów – Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Galeria Dominikańska (nawrót na pl. Społecznym)Linia będzie kursowała z częstotliwością co około 15 minut, w godzinach od 18:20 do 20:35 (ostatni kurs z Galerii Dominikańskiej).
Powrót widzów z meczu
T1 (tramwajowa linia specjalna)
Stadion Wrocław (Królewiecka) – Królewiecka – Pilczycka – Milenijna – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Rynek (dalej w kierunku FAT-u lub Opery)Linia będzie kursowała z częstotliwością co około 2 minuty przez około 25 minut po zakończeniu meczu tj. od około godziny 22:45.
T2 (tramwajowa linia specjalna)
Leśnica – Średzka – Kosmonautów – Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Galeria Dominikańska (dalej w kierunku Ronda Reagana lub Dworca Głównego PKP)Linia będzie kursowała z częstotliwością co około 2 minuty przez około 30 minut po zakończeniu meczu tj. od około godziny 22:40.
S1 (autobusowa linia specjalna)
Pilczyce – Lotnicza – Metalowców – Bystrzycka - Koszalińska – Hermanowska – Kołobrzeska – Żernicka – Zemska – Rogowska – Strzegomska – Wagonowa – Fabryczna – Robotnicza – Śrubowa – Strzegomska – pl. Strzegomski – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – RynekLinia będzie kursowała co około 2 minuty przez około 20 minut po zakończeniu meczu na Stadionie tj. od około godziny 22:45.
S2 (autobusowa linia specjalna)
Stadion Wrocław (Królewiecka) – Królewiecka – Pilczycka – Hutnicza – Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – RynekLinia będzie kursowała co około 2 minuty przez około 20 minut po zakończeniu meczu na Stadionie tj. od około godziny 22:45.
- Na podstawie biletu na mecz piłkarski w dniu 11 września 2018 roku, kibice mogą podróżować bezpłatnie liniami specjalnymi tj. tylko liniami T1, T2, S1 i S2.
- Opłata za przejazd środkami komunikacji zbiorowej (linie normalne) bez linii specjalnych T1, T2, S1 i S2 wynosi 3,40 zł (bilet normalny) oraz 1,70 zł (bilet ulgowy).