wroclaw.pl Komunikacja we Wrocławiu – ceny biletów, rozkłady jazdy, inwestycje
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 17°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

1 maja 2021 – zakończenie remontu torowiska na ulicy Olszewskiego

Koniec prac związanych z remontem torowiska tramwajowego na ulicy Olszewskiego oraz na pętli tramwajowej "Biskupin". Dlatego od 1 maja 2021 roku (sobota) planowane jest wprowadzenie zmiany tras linii tramwajowych 1, 2, 4 i 10.

Reklama

Linie tramwajowe 1, 2, 4 i 10 powrócą na swoją stałą trasę do Biskupina. Kursy okresowej linii autobusowej 701 zostaną zlikwidowane.

Jednoćześnie 1 maja ma ropocząć się wymiana rozkładów tramwajowych na ul. Piotra Skargi. To oznacz spore zminy w kursowniu tramwajów. 

Zmiany w centrum miasta

Od 1 maja 2021 roku (sobota) planowane jest wprowadzenie zmiany na liniach tramwajowych 2, 4, 5, 8, 9, 11, 15, 17 i 74. Sprawdź zmiany w kursowaniu tramwajów we Wrocławiu od 1 maja.

Linia 2

„Dwójka” będzie kursowała w obu kierunkach objazdem od placu Społecznego przez plac Wróblewskiego, ulicę Pułaskiego i Małachowskiego do ulicy Piłsudskiego z pominięciem przystanku „Galeria Dominikańska” i „Wzgórze Partyzantów”.

Linia 4

„Czwórka” będzie kursowała w obu kierunkach objazdem od placu Społecznego przez plac Wróblewskiego, ulicę Pułaskiego, Małachowskiego, Piłsudskiego do placu Legionów z pominięciem przystanku „Galeria Dominikańska”, „Świdnicka”, „Zamkowa” i „Narodowe Forum Muzyki”.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama