Kina plenerowe we Wrocławiu

Wyspa Słodowa, Centrum Historii Zajezdnia, wrocławskie bary – to miejsca, gdzie w weekendy, ale i w wyznaczone dni tygodnia obejrzymy filmy na świeżym powietrzu. Do stałych miejsc dołączają nowe z propozycją plenerowych seansów. Poniżej zestawienie miejsc, w których możecie skorzystać z oglądania filmów pod chmurką.

  • Kino plenerowe w Zajezdni, fot. Centrum Historii Zajezdnia

    Kino plenerowe w Zajezdni, fot. Centrum Historii Zajezdnia


Kino letnie Zajezdni

Plac przed Centrum Historii Zajezdnia przy ul. Grabiszyńskiej już kolejny rok zamienia się w przyjazną dla kinomanów przestrzeń. Na miłośników kina czekają leżaki i krzesełka oraz ciepłe koce na chłodniejsze wieczory.

Kino letnie Zajezdni

Kino letnie Zajezdni

Sci fi / Wydarzenie kinowe
Termin od 24 lipca 2020 do 21 sierpnia 2020

Miejsce Centrum Historii Zajezdnia

Zobacz

Kino samochodowe na Stadionie

Czyli superbezpieczna forma oglądania filmów. Filmy wyświetlane są na membranie Stadionu Wrocław w technologii 4K. Ekran ma 1500 metrów kwadratowych, co oznacza, że jego przekątna wynosi blisko 60 metrów. Jak zapewnia firma Visual Sensation, odpowiedzialna za stronę technologiczną przedsięwzięcia, to największy ekran kinowy w Europie. Ścieżka dźwiękowa filmu dostępna jest po ustawieniu odbiorników radiowych na podaną przed seansem częstotliwość.

Kino samochodowe na Stadionie Wrocław

Kino samochodowe na Stadionie Wrocław

Akcja / Inne / W plenerze
Termin od 24 lipca 2020 do 26 lipca 2020

Miejsce Stadion Wrocław

Zobacz

OH Kino samochodowe

Propozycja weekendowa, bo filmy są prezentowane w piątki, soboty i niedziele (za każdym razem inny tytuł). Seanse odbywają na ostatnim piętrze (poziom +6) wielopoziomowego parkingu centrum handlowego Arkady Wrocławskie. Podczas kontroli biletów otrzymamy kartę wyjazdową, która jest konieczna do opuszczenia terenu Kina Samochodowego. Pomyślano też o niezmotoryzowanych, czeka na nich 16 leżaków (trzeba wjechać z centrum handlowego windą na poziom +6). Klienci kupujący bilety na leżak proszeni są o przyniesienie radioodbiornika wraz z słuchawkami (ewentualnie można go wypożyczyć, choć słuchawki trzeba mieć własne).

Oh Kino samochodowe na dachu

Oh Kino samochodowe na dachu

Inne
Termin od 19 czerwca 2020 do 30 września 2020

Miejsce OH Kino Samochodowe na dachu

Zobacz

Nocny Targ Tęczowa

Mowa o przestrzeni przy Tęczowej 65, gdzie znajdziemy leżaki i punkty gastronomiczne, a marzyć będzie można jedynie o tym, aby pogoda się nie zepsuła. Choć nawet to nie zniechęci głodomorów, którzy w tym roku zamiast foodtrucków znajdą autorską strefę gastro i kuchnie z wielu krajów m.in. tajską, śródziemnomorską, czy amerykańską. No i kino – w każdą niedzielę do końca wakacji. 

Nocny Targ Tęczowa – Kino

Nocny Targ Tęczowa – Kino

Wydarzenie kinowe / Eventy / W plenerze / Dla wszystkich
Termin od 26 lipca 2020 do 23 sierpnia 2020

Miejsce Nocny Targ Tęczowa

Zobacz

„Podróż” z ciekawymi filmami

Bar przy Robotniczej poza drinkami i jedzeniem, a także niezłą muzyką, ma też ambitny repertuar filmowy, który dla fanów jest serwowany w tygodniu. Warto się skusić przy dobrej pogodzie i, koniecznie, zachować bezpieczną odległość. 

Kino plenerowe na Wyspie Słodowej

W wakacje na Wyspę Słodową powróciło cieszące się dużą popularnością kino plenerowe. Seanse pod chmurką odbywają się w poniedziałki. Wstęp wolny.

Na gości kina plenerowego tradycyjnie czekają wygodne leżaki i krzesła. Podczas seansów kina plenerowego obowiązuje zakaz picia alkoholu i palenia papierosów.

Kino na dachu Słodowej

Kino na dachu Słodowej

Termin od 27 lipca 2020 do 3 sierpnia 2020

Miejsce Wyspa Słodowa

Zobacz

Kino Fama w plenerze

Centrum Biblioteczno-Kulturalne Fama podtrzymuje tradycje, bo niegdyś w tym samym miejscu działało kino FAMA. Teraz na terenie zielonym przy CBK Fama (od strony ul. Sycowskiej) seanse wakacyjne dla seniorów, dorosłych i młodzieży. Przy okazji można się osiedlowo spotkać. 

Kino FAMA w plenerze

Kino FAMA w plenerze

Termin 21 sierpnia 2020 21:00

Miejsce Centrum Biblioteczno-Kulturalne FAMA

Zobacz

Kino w Odra-Pany

Czyli na plaży w barze pod Kładką Zwierzyniecką przy ZOO, gdzie poza koktajlami, spritzerami, piwami rzemieślniczymi, czy cydrem (w kubkach z roślin,bo właściciele są wyjątkowo ekologicznie nastawieni) i świetną muzą na żywo dostaniemy też ambitne kino. W każdy wtorek o 21.00. 

Kino plenerowe w „Odra-Pany”

Kino plenerowe w „Odra-Pany”

Termin 28 lipca 2020 21:00

Miejsce Odra-Pany

Zobacz


Zgłoś uwagę