Kenneth Branagh Theatre Company: Złodziej [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 15.11 do godz. 10


Mamy dla was 1 podwójne zaproszenie na Kenneth Branagh Theatre Company: Złodziej” ważne w dniu 17 listopada do Multikina Arkady Wrocławskie.

Multikino i British Council, w ramach cyklu „Kenneth Branagh Theatre Company w Multikinie”, zapraszają 17 listopada 2016 oraz 12 stycznia 2017 o godzinie 19:00 na jedyne retransmisje sztuki „Złodziej” („The Entertainer”) z Teatru Garrick w Londynie. Sztukę Johna Osborne’a wyprodukowała firma Kenneth Branagh Theatre Company. Za reżyserię odpowiada Rob Ashford, a w rolach głównych widzowie zobaczą Kennetha Branagh oraz Gawna Graingera. Współczesny klasyk Johna Osborne'a osadzony jest w realiach powojennej Wielkiej Brytanii, gdzie obskurny czar niedzisiejszych music-halli odkrywa powszechność masek noszonych publicznie i cierpień przeżywanych prywatnie.

Kenneth Branagh występuje w roli Archiego Rice'a, a Gawn Grainger jako Billy Rice, podczas gdy reżyserem finałowego przedstawienia całego sezonu sztuk w Garrick Theatre jest Rob Ashford. Dystrybutorem transmisji i retransmisji sztuk wystawianych przez The Kenneth Branagh Theatre Company jest Pannonia Entertainment.

17 listopada 2016 oraz 12 stycznia 2017 w Multikinie Arkady Wrocławskie widzowie będą mogli uczestniczyć w jedynych retransmisjach spektaklu. Pokazy odbędą się w oryginalnej wersji językowej z polskimi napisami. 

Aby wygrać zaproszenia trzeba do 15. 11  do godz.10 wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

Gdzi ema siedzibę Kenneth Branagh Theatre Company?

Wygrywa piąta osoba, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany mailowo.
Zgłoś uwagę