„Jackie” w DCF-ie [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 3 lutego do godz.10

Mamy dla was dwa podwójne bilety na film „Jackie” do Dolnośląskiego Centrum Filmowego. Zaproszenia na film ważne są od 3 do 9 lutego.

Jacqueline Kennedy, zwana powszechnie Jackie, to żona polityka Johna F. Kennedy'ego, który w 1960 roku zostaje wybrany na stanowiska prezydenta USA. 22 listopada 1963 roku JFK ginie od kuli zamachowca Lee Harveya Oswalda podczas oficjalnej wizyty w Dallas. Jackie staje w obliczu najtrudniejszych chwil swojego życia. Bierze udział w przygotowaniach do pogrzebu męża, zaskakując pracowników Białego Domu swoją niezłomną postawą w obliczu osobistej tragedii. Jackie musi połączyć prywatną żałobę po stracie męża i ojca swoich dzieci z oficjalną rolą wdowy po prezydencie. 

Fabuła filmu Pablo Larraina oparta jest na słynnym wywiadzie, którego Jacqueline Kennedy udzieliła dziennikarzowi magazynu "Life" Theodore'owi H. White'owi w Hyannis Port w stanie Massachusetts. 

Aby wygrać bilety trzeba do 3.02 do godz.10  wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

Jak brzmiało panieńskie nazwisko Jacqueline Kennedy? 

Wygrywa  co piąta osoba, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany mailowo. 

 
Zgłoś uwagę