Iron Maiden we Wrocławiu [ZDJĘCIA, PARKINGI, DOJAZD]

Iron Maiden – legendarna kapela metalowa dziś o 21 na Stadionie Wrocław. Wcześniej na scenie RAVEN AGE i ANTHRAX. Sprawdźcie najważniejsze informacje – bilety, otwarcie bram stadionu, parkingi.

 • fot. Stadion Wrocław

 • fot. Stadion Wrocław

 • fot. Stadion Wrocław


Fotogaleria

Publikę rozgrzewa już zespół Anthrax.

Informacja o parkingach facebooku  Stadionu Wrocław.

Raven Age, fot Stadion Wrocław

Iron Maiden zaplanowali 35 koncertów, pierwsze były w lutym w USA, kolejne w Meksyku i Salwadorze. Do Europy Iron Maiden zawitał w maju, gdzie dał trzy koncerty w Niemczech, a także w Szwajcarii, Holandii, Francji i Skandynawii.

ED FORCE ONE NIE PRZYLECI

Fani chcieliby zobaczyć nad Wrocławiem potężnego jumbo-jeta, czyli Ed Force One, pilotowanego przez wokalistę Bruce’a Dickinsona, ale tym razem nie będzie to możliwe. Sprzęt techniczny i elementy scenografii na koncert przyjadą 7 ciężarówkami, towarzyszyć im będą 4 autokary pełne ludzi z obsługi technicznej – w sumie około 200 osób. Rozkładanie sceny potrwa 3 dni.

Większość aparatury nagłośnieniowej zespół przywiezie ze sobą, a polska strona zapewnia ekrany oraz dodatkowe zestawy nagłośnieniowe, które postawione zostaną na płycie stadionu. Koncert zasilać będzie 6 agregatów, będących wsparciem dla m.in. 800-kW zestawu oświetleniowego. Jedną z atrakcji będzie na pewno pokaz pirotechniczny, którego szczegółów, z wiadomych względów, organizator nie podaje.

foto: ironmaiden.com

Gość specjalny koncertu Antrax

Oba zespoły zagrają w Polsce – 3 lipca na Stadionie Wrocław! Będzie to pierwszy koncert Anthraxu w Polsce od ich występu na Sonisphere Festival w 2014 roku. Jako support na trasie The Book Of Souls wystąpi grupa The Raven Age.

 • 17.00 otwarcie bram Stadionu Wrocław
 • 18.30-19.10 the RAVEN AGE
 •  19.30-20.30 ANTHRAX 
 • 21.00-23.00 IRON MAIDEN 
Uwaga! Konkurs! Wygraj bilet na koncert.
Iron Maiden we Wrocławiu

Iron Maiden we Wrocławiu

Koncert / W plenerze / Metal
Termin 3 lipca 2016 17:00

Miejsce Stadion Wrocław

Zobacz

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Bilety:

Ostatnie bilety na niedzielny koncert jeszcze dostępne na www.LiveNation.pl oraz w autoryzowanych punktach sprzedaży na terenie całego kraju.

W kasach Stadionu Wrocław bilety do nabycia:

 • 2 lipca (sobota) w godz. 12.00-20.00 – kasa zlokalizowana przy wejściu od ul. Lotniczej
 • 3 lipca (niedziela) w godz. 9:00 – 23:00 (kasy zlokalizowane przy  wejściach od ul. Lotnicza oraz od ul. Królewiecka.

Parkingi:

Otwarcie bram stadionu: godz. 17.00


Parkingi stadionu będą otwarte od godz. 16.30 – parkingi zewnętrzne: ul. Lotnicza, Królewiecka, Szczecińska(AOW), Maślicka(AOW) oraz od 17.00 parking wielopoziomowy stadionu.

Ceny parkingów:

 • Parking wielopoziomowy stadionu (samochody osobowe) – 30 zł (opłata jednorazowa, na czas całego wydarzenia)
 • Parkingi zewnętrzne stadionu (ul. Lotnicza, Królewiecka, Szczecińska, Maślicka): samochody osobowe – 20 zł, autobusy (ul. Królewiecka) – 30 zł (opłata jednorazowa, na czas całego wydarzenia)
 • Płatność tylko gotówką.
 • Miejsca dla osób niepełnosprawnych znajdują się na poz. 2. parkingu wielopoziomowego Stadionu Wrocław – parking bezpłatny po okazaniu legitymacji.

Komunikacja

Przed koncertem, od ok. godz. 17.30 uruchomione zostaną uruchomione tramwaje specjalne (T1 i T2). Po koncercie, od ok. godz. 23.15 ze stadionu będą kursowały tramwaje oraz autobus specjalny. Szczegóły.

Zgłoś uwagę