„Hamlet” w Multikinie [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 14.10 do godz.10


Mamy dla was 1 podwójne zaproszenie na „Hamleta” ważne w dniu 17.10 godz. 19 do Multikina Arkady Wrocławskie.

Multikino i British Council, w ramach cyklu „Royal Shakespeare Company w Multikinie”, zapraszają na retransmisje sztuki „Hamlet”. Spektakl w reżyserii Simona Godwin z Paapą Essiedu w roli tytułowej będzie można zobaczyć tylko 17 października 2016 roku w Multikinie Arkady Wrocławskie. 

Hamlet ma świat u swoich stóp. Jest młody, bogaty i żyje jak król, studiując za granicą. Docierają jednak do niego wieści o śmierci ojca. Po powrocie zastaje w domu zupełnie inny świat, w którym nie ma już nic pewnego, a ojczyzna staje się obczyzną. Próbując zrozumieć swoje miejsce w nowym porządku rzeczy, staje przed trudnym wyborem: poddać się, lub gniewnie stawić czoła niesprawiedliwości nowej rzeczywistości. Simon Godwin (Dwaj panowie z Werony, 2014) reżyseruje przenikliwą tragedię Szekspira z Paapą Essiedu w roli Hamleta. Hamlet, równie istotny dziś  co wtedy, gdy powstawał, nakazuje każdemu widzowi skonfrontować się z własną śmiertelnością w niedoskonałym świecie.

Aby wygrać zaproszenia trzeba do 7.10 do godz.10 wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie konkursowe: Na jakiej stacji wsiada, a potem wysiada dziewczyna z pociągu? Wygrywa co piąta osoba, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany mailowo.

Aby wygrać zaproszenia trzeba do 14.10  do godz.10 wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

Jak miał na imię ojciec duńskiego królewicza Hamleta?

Wygrywa co piąta osoba, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany mailowo.Zgłoś uwagę