Gra IPN: „Reglamentacja" i inne gadżety

W piątek, 3 czerwca, rusza przegląd filmów „Świat bez wolności”. To 9 dni ze światowymi klasykami kina oraz spotkania z cenionymi i znanymi na całym świecie filmowcami, historykami, dziennikarzami i świadkami historii. Organizatorem jest IPN i właśnie grę wydaną przez IPN oddamy chętnym.


Przegląd to 9 dni ze światowymi klasykami kina oraz spotkania z cenionymi i znanymi na całym świecie filmowcami, historykami, dziennikarzami i świadkami historii. Na spotkaniach w ramach Przeglądu pojawią się m.in.: Jiří Menzel (znany czeski reżyser), Marta Meszaros (Węgry), Vytautas Landsbergis (pierwszy prezydent wolnej Litwy), Wolfgang Templin (jeden z najbardziej znanych opozycjonistów NRD), José Torres, Jan Nowicki, Grażyna Torbicka, Jarosław Gugała.

Oddamy pięć zestawów przygotowanych przez organizaotra przeglądu, Instytut Pamięci Narodowej

  •  Gra  IPN: „Reglamentacja” 
  • Książka z oddziałowej serii wydawniczej IPN we Wrocławiu
  •  Gadżety IPN: pendrive, notes, długopis, torba lniana, drewniany piórnik

Jak grać?

Wystarczy wymienić jeden tytuł prezentowany podczas przeglądu w Kinie Nowe Horyzonty, wpisać do w podany formularz, podać swoje dane (imię, nazwisko, nr telefonu oraz adres e-mail). Wygrywa 5, 15, 20, 37 i 49 osoba. Zwycięzców poinformujemy mailowo o sposobie obioru nagród.

Konkurs trwa do niedzieli, 5 czerwca, do godz. 20.00.Zgłoś uwagę