wroclaw.pl strona główna
wroclaw.pl strona główna Wydarzenia we Wrocławiu. Sprawdź aktualny kalendarz imprez Wydarzenia - strona główna

Infolinia 71 777 7777

25°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 11:00

wroclaw.pl strona główna
  1. wroclaw.pl
  2. Wydarzenia
  3. Sztuka
  4. Wystawa „www. wrocławski warsztat i wyobraźnia" w Galerii Miejskiej

FILTRUJ

RODZAJ

OPIS

Galeria Miejska we Wrocławiu zaprasza na wernisaż i wystawę "www.wrocławski warsztat i wyobraźnia"! Wystawa „www. wrocławski warsztat i wyobraźnia” to prezentacja dzieł pięciu grafików warsztatowych i pięciu szklarzy.

W swojej twórczości kontynuują oni najlepsze tradycje artystyczne wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych, z którą – w mniejszym lub większym stopniu – są związani.

Tytuł wystawy odwołuje się do dwóch najważniejszych aspektów sztuki zaproszonych do udziału w ekspozycji autorów. Zwraca on uwagę zarówno na reprezentowaną przez nich warsztatową precyzję, jak i na śmiałość w realizowaniu twórczych fantazji, ukazując je tym samym jako nieodzowne czynniki w powoływaniu do życia dzieł ważnych i aktualnych.

Artyści: Małgorzata Dajewska, Pati Dubiel, Agata Gertchen, Anna Janusz-Strzyż, Agnieszka Leśniak-Banasiak, Vinicius Libardoni, Christopher Nowicki, Wojciech Peszko, Beata Stankiewicz-Szczerbik, Przemysław Tyszkiewicz Kurator: Mirosław Jasiński Wernisaż połączony z wydarzeniem muzycznym odbędzie się 21 września (czwartek) o godzinie 18:00. Ekspozycja potrwa do 19 października 2023. Wstęp wolny.

TERMINY Wystawa „www. wrocławski warsztat i wyobraźnia" w Galerii Miejskiej

  • Galeria Miejska

    • Czwartek 21 wrz
      • 18:00

Miejsce

ZDJĘCIA

Zobacz także