Noc Muzeów MovieGate: filmowa wystawa artefaktów w podziemia placu Solnego

Noc Muzeów MovieGate: filmowa wystawa artefaktów w podziemia placu Solnego

MovieGate dysponuje jedyną w Europie tak pokaźną kolekcją oryginalnych rekwizytów i kostiumów z filmów Hollywood! Jesteś fanem Harry'ego Pottera? Uwielbiasz „Gwiezdne Wojny”, a może „Bękarty Wojny”, „Piratów z Karaibów” czy Marvela? Sprawdź co sprowadziliśmy z tych produkcji. Wszystko to w schronie z II wojny światowej! Ponadto zapraszamy aby wziąć udział w Pokazie Szalonego Naukowca, który zdradzi tajniki eksperymentów: eksplozje dymu, piany, zamrażanie! Czeka na Ciebie również podziemne laboratorium iluzji. Jesteś gotowy na takie wrażenia?

Program Nocy Muzeów 2022:

  • 20:00 Oficjalne przywitanie w MovieGate - wprowadzenie do świata filmu, historii i nauki. Zwiedzanie podziemnej wystawy filmowej, laboratorium iluzji jak również ścieżki historycznej. Na trasie możne będzie spotkać postacie filmowe oraz Szalonego Naukowca, który poczęstuje chrupkami azotowymi i opowie o swoich największych eksperymentach!
  • 21:00 - „Pokaz Szalonego Naukowca” (*również dla dzieci od 7r.ż) - nasz pokaz eksperymentów chemicznych to kilkadziesiąt minut interaktywnego show, podczas którego wszyscy ciekawscy odkryją m.in.: * czym jest ciekły azot * czym właściwie jest temperatura * czy też jak wyczarować własną chmurę oraz suchy deszcz. Wszechobecny dym, wybuchy i mnóstwo zabawy z Szalonym Naukowcem gwarantuje świetnie spędzony czas! Jako fascynacji niekonwencjonalnych form edukacji, chcemy zaoferować wspaniałe oraz wartościowe atrakcje dla dzieci oraz dla całej rodziny w jedynej takiej przestrzeni w całym Wrocławiu
  • 20:00 - 23:00 - (co 20 minut) Zwiedzanie MovieGate z wprowadzeniem do świata filmu, nauki i historii przez przewodnika. Na trasie spotkać będzie można postacie ze znanych filmów jak również Szalonego Naukowca! Dla tych ambitnych czekają dodatkowe atrakcje z nagrodami. 

Dobranocka - Noc Muzeów dla dzieci

  • 21:00 - ,„Pokaz Szalonego Naukowca” - nasz pokaz eksperymentów chemicznych to kilkadziesiąt minut interaktywnego show, podczas którego wszyscy ciekawscy odkryją m.in.: * czym jest ciekły azot * czym właściwie jest temperatura * czy też jak wyczarować własną chmurę oraz suchy deszcz. Wszechobecny dym, wybuchy i mnóstwo zabawy z Szalonym Naukowcem gwarantuje świetnie spędzony czas! Jako fascynacji niekonwencjonalnych form edukacji, chcemy zaoferować wspaniałe oraz wartościowe atrakcje dla dzieci oraz dla całej rodziny. Po pokazie zwiedzanie laboratorium iluzji: studnia bez dnia; sześcian nieskończoności, lewitujące lusro, hologram krasnoludka i spotkanie między innymi z pająkiem Harry'ego Pottera! Dla tych ambitnych czekają dodatkowe atrakcje z nagrodami. 

Rezerwacje na wydarzenie: od 25.04-13.05 mail: [email protected]

Noc Muzeów 2022 we Wrocławiu – program, lista instytucji, oferta dla dzieci

Wideo / zdjęcia

Lokalizacja

MovieGate – Galeria Sztuki Filmowej we Wrocławiu

pl. Solny 10a,  Wrocław

Komentarze