CARSTEN SCHNATHORST (Kaŝi) - koncert

Carsten Schanathorst (Kaŝi) – koncert

Wrocławski Klub Pod Kolumnami zaprasza na koncert Carstena Schnathorsta (Kaŝi) – to niewidomy muzyk, wokalista, kompozytor, showman i esperantysta. Pochodzi z Osnabrück i mieszka w Hamburgu. Tam gra w zespole The Living Music Box.

Carsten śpiewa i gra na pianinie. Jego repertuar zawiera własne utwory oraz piosenki znane na całym świecie. Jego koncerty mają zawsze niepowtarzalną atmosferę – są pełne różnych emocji i radości życia. - Mam wiele hobby – mówi artysta.

Między innymi lubię śpiewać podczas wieczorów w klubach jazzowych. W moim ulubionym klubie zaśpiewałem ponownie tydzień temu i cieszyłem się nastrojem bez maski. Bardzo lubię podróżować do bardzo kochanej Polski, gdzie czuję się jak w domu. Również w Hamburgu miałem okazję być na scenie, co bardzo mnie ucieszyło.

Koncert poprowadzi Halina Kuropatnicka-Salomon – poetka, prozatorka, brajlista. wrocławianka. Członkini Związku Literatów Polskich oraz Klubu Inteligencji Niewidomej RP we Wrocławiu. Halina pisze wiersze i małe formy prozatorskie.

Swoje utwory kieruje zarówno do odbiorców dorosłych jak i do młodzieży oraz dzieci. Opublikowała szereg tomików poetyckich. Jedną z pasji Autorki jest międzynarodowy język esperanto. W tym języku tworzy, dokonuje przekładów, opracowuje materiały dydaktyczne i publicystyczne. Jest laureatką nagrody Ady Fighiera – Sikorskiej, którą otrzymała za liczne zasługi oraz ofiarną pracę na rzecz promocji esperanta i jego humanistycznych wartości. 

Wideo / zdjęcia

Lokalizacja

Klub Pod Kolumnami

pl. św. Macieja 21, 50-244 Wrocław

Komentarze