Mieszkaniowy Dzień Otwarty

Mieszkaniowy Dzień Otwarty

Specjalne oferty od deweloperów i możliwość obejrzenia mieszkań w szesnastu punktach Wrocławia w ciągu jednego dnia. W sobotę, 25 listopada 2017 r. rusza Mieszkaniowy Dzień Otwarty.

Na gości, którzy odwiedzą wybrane inwestycje, czekają doradcy i projektanci wnętrz. Organizatorem akcji jest Polski Związek Firm Deweloperskich.

Mieszkaniowy Dzień Otwarty to idea stworzona z myślą o klientach, którzy zamiast oglądać foldery reklamowe i wizualizacje, wolą na własne oczy zobaczyć i wybrać wymarzone mieszkanie. Do akcji włączyło się dziewięciu wrocławskich deweloperów, którzy już w najbliższą sobotę otworzą drzwi przed osobami zainteresowanymi kupnem własnego M. Tylko tego dnia poszczególni deweloperzy zaoferują specjalne zniżki, możliwość zakupu komórki lokatorskiej w cenie a także inne atrakcyjne benefity.

W niektórych lokalizacjach na klientów czekać będą eksperci, którzy nie tylko pomogą wybrać odpowiednie lokum, ale także udzielą niezbędnych porad dotyczących wykończenia i aranżacji wnętrz. Inwestycje ulokowane są w szesnastu punktach miasta, zarówno w ścisłym centrum Wrocławia, jak i na Krzykach, Fabrycznej, Maślicach czy Biskupinie. Podczas Mieszkaniowego Dnia Otwartego swoje lokale pokażą: Archicom, Dom.developer, Inkom, Vantage, Rafin, Dom development, Osiedle Malownicze, Salwirak i Bouygues Immobilier. 

Lokalizacja

Wrocław - różne lokalizacje wg programu dnia

 

Komentarze