wroclaw.pl strona główna
wroclaw.pl strona główna Wydarzenia we Wrocławiu. Sprawdź aktualny kalendarz imprez Wydarzenia - strona główna

Infolinia 71 777 7777

26°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 12:00

wroclaw.pl strona główna
  1. wroclaw.pl
  2. Wydarzenia
  3. Edukacja i rozwój
  4. Energia żywiołów. Warsztaty pełne mocy z malarstwem w roli głównej.

FILTRUJ

RODZAJ

OPIS

To cykl spotkań dla kobiet, gdzie poprzez dźwięk, dotyk, kolor i zapach doświadczać będziemy energii żywiołów. Malować je, rozbudzać zmysły, szukać połączeń i wrażeń. To spotkania, które nie tylko mają za zadanie rozwinąć wasze malarskie umiejętności (poziom, od którego startujesz, nie jest istotny- liczy się twój rozwój!), ale przede wszystkim będziemy się starać rozbudzić waszą artystyczną duszę i poczuć jak twórczość może nas budować i wzmacniać na co dzień.

Zanurzymy się w zapachach, które przywodzą na myśl mokrą ziemię, deszcz lub mgłę, słuchać będziemy dźwięków dzwonków tworzonych u stóp Pirenejów, dotykać mchu, pić napar z prażonego ryżu i zmieniającą kolor herbatkę. Poszukamy zachwytu, oddechu i mocy. Malarstwo będzie naszym trzonem. Punktem wyjścia. Medytacyjnym rytuałem. Stworzymy obrazy powiązane z energią żywiołów. Pierwszy semestr – wrzesień – grudzień- poświęcony będzie ZIEMI i OGNIU. Zaczniemy więc od ugruntowania. Osadzenia i ukorzenienia się. Następnie rozpalimy swoją moc, by świecić i ogrzewać. Spotykania zaplanowane są dwa razy w miesiącu. Wszystkie potrzebne materiały (w tym płótna malarskie, farby, narzędzia, werniksy i media), drobne wegetariańskie przekąski i pyszne napary, zapewnia organizator @Secret Spot. Zapisy dotyczą całego kursu- wrzesień – grudzień – łącznie 8 spotkań.

Dodatkowo w listopadzie odbędzie się jedno spotkanie dla osób, które nie mogły uczestniczyć w którymś spotkaniu! Zajęcia będą odbywać się w czwartki: 21 września 28 września 12 października 19 października 9 listopada 16 listopada 7 grudnia 14 grudnia

TERMINY Energia żywiołów. Warsztaty pełne mocy z malarstwem w roli głównej.

  • CRZ Krzywy Komin

    • Czwartek 21 wrz
      • 18:00

Miejsce

ZDJĘCIA

Zobacz także