wroclaw.pl strona główna
wroclaw.pl strona główna Wydarzenia we Wrocławiu. Sprawdź aktualny kalendarz imprez Wydarzenia - strona główna

Infolinia 71 777 7777

26°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 12:00

wroclaw.pl strona główna
  1. wroclaw.pl
  2. Wydarzenia
  3. Edukacja i rozwój
  4. „Odszukaj w sobie szczęście" Cykliczne Warsztaty Terapeutyczne Dla Kobiet

FILTRUJ

RODZAJ

OPIS

Zapraszam na cykliczne warsztaty terapeutyczne dla Kobiet!  „Odszukaj w sobie szczęście" - Warsztaty Terapeutyczne Dla Kobiet Czy marzysz o pełni szczęścia, pewności i akceptacji siebie? Jeśli tak, dołącz do nas na inspirujących warsztatach terapeutycznych, które pomogą Ci odnaleźć drogę do osobistego spełnienia i radości życia. Podczas tych wyjątkowych warsztatów odkryjemy: 

Warsztat Pewności Siebie i Nauka Asertywności: Pracujemy nad budowaniem Twojej pewności siebie i umiejętności asertywnego wyrażania swoich potrzeb i pragnień. Zyskaj odwagę, by być autentyczną i stanąć za sobą! 

Tworzenie Drzewa Rodziny i Zajrzenie do Korzeni: Przyjrzymy się historii Twojej rodziny, odkryjemy wpływ przeszłości na teraźniejszość i zrozumienie korzeni. Pozwól, by ta wiedza wzmocniła Twoją siłę i samoakceptację. 

Warsztat Odkrywania Siebie: Przez refleksję i kreatywne ćwiczenia, zaprosimy Cię do zgłębiania swoich marzeń, wartości i celów życiowych. Poznasz siebie na nowo i zbudujesz pełniejszy obraz siebie. 

Warsztat Miłości do Siebie i Pokonywania Własnych Granic: Nauczysz się kochać i akceptować siebie bezwarunkowo. Wspólnie przełamiemy Twoje ograniczenia i pokażemy, jak zbudować zdrowe relacje z własnym ciałem i umysłem. 

Inspirowanie Siebie na Co dzień: Otrzymasz praktyczne narzędzia i strategie, które pozwolą Ci pielęgnować poczucie szczęścia każdego dnia. Daj sobie szansę na długofalową zmianę, której owoce będziesz zbierać do końca życia! 

To wyjątkowa okazja, by zatroszczyć się o swój dobrostan i zacząć celebrować swoje życie!  Nie czekaj, daj sobie najpiękniejszy prezent - Odkryj Swoje Szczęśliwe Ja! 

Liczba miejsc jest mocno ograniczona. 

TERMINY „Odszukaj w sobie szczęście" Cykliczne Warsztaty Terapeutyczne Dla Kobiet

  • ul. Piłsudskiego

    • Dziś 03 paź
      • 18:00

Miejsce

ZDJĘCIA

Zobacz także