Pokoloruj miasto – warsztaty rodzinne w Barbarze (dzieci w wieku 4-10 lat)

Pokoloruj miasto – warsztaty rodzinne w Barbarze (dzieci w wieku 4-10 lat)

Wrocławski Instytut Kultury zaprasza na kolejne rodzinne spotkanie z Kasią Bury w Barbarze! Będziemy razem działać wielkoformatowo, konstruując z tektury i papieru, a inspiracją dla naszych aktywności będzie MIASTO.

W maju nieco bardziej krytycznie rozejrzymy się dookoła, oceniając, czy w jakichś obszarach można ulepszyć nasze miasto. Może czegoś jest za dużo? Może czegoś nam brakuje? A może czegoś nie lubimy lub coś nas denerwuje? Zastanowimy się, z jakimi barwnymi tonacjami kojarzy nam się Wrocław i, kto wie, być może nawet poprawimy kolor miasta.

Będzie twórczo, z rozmachem, bardzo teatralnie i zabawnie. Jeśli lubicie więc malować, budować, eksperymentować, wzajemnie się inspirować, kooperować oraz współtworzyć – dołączcie do działań z rozmachem!

  • kiedy? 14.05.2022
  • gdzie? w Barbarze przy ul. Świdnickiej 8b

Do wyboru macie dwie pory:

  • 11.00-12.00 – warsztaty dla dzieci w wieku 4-7 lat
  • 13.00-14.00 – warsztaty dla dzieci w wieku 6-10 lat

Zajęcia poprowadzi Katarzyna Bury / Tekturowo – psycholożka, pedagożka i animatorka kultury. Prowadzi wielkoformatowe laboratoria artystyczne we wrocławskich instytucjach kultury.

Więcej o działalności Kasi przeczytacie tutaj: www.tekturowo.wordpress.com.

Aby wziąć udział w spotkaniu, należy zakupić bilet w cenie 20 zł (wejście dla jednego dziecka oraz jednej osoby dorosłej). Sprzedaż odbywa się tylko online

Organizatorem spotkania jest Wrocławski Instytut Kultury. Nowa miejska instytucja, w której znajdziecie działania mające na celu wspieranie inicjatyw, rozwój kompetencji, tworzenie sieci współpracy i organizowanie wydarzeń eksplorując rozmaite kulturalne nisze.

Wideo / zdjęcia

Lokalizacja

Barbara

Świdnicka 8b,  Wrocław

Komentarze