Mikołajkowe warsztaty 3D w Auchan Bielany

Mikołajkowe warsztaty 3D w Auchan Bielany

Spotkanie ze świętym Mikołajem, świąteczne warsztaty, a także pokazy druku 3D to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na dzieci w różnym wieku.

7 grudnia Centrum Handlowe Auchan Bielany organizuje wielką zabawę mikołajkową ze specjalnym gościem świętym Mikołajem, który będzie czytał dzieciom bajki i pozował do zdjęć wykonywanych przez profesjonalnego fotografa.

Część atrakcji będzie przybliżała działanie drukarek 3D. Na specjalnie przygotowanym stanowisku maluchy poznają możliwości narzędzia i zobaczą gotowe produkty powstałe dzięki drukowi 3D. Wszyscy zainteresowani stworzą swoje własne projekty ozdób świątecznych przeznaczone do druku, następnie na ekranie telewizora będą obserwować proces drukowania, a powstały przedmiot otrzymają jako pamiątkę.

Podczas warsztatów kreatywnych maluchy własnoręcznie zaprojektują również wirtualne kartki świąteczne z życzeniami, które wyślą mailowo do swoich znajomych lub rodziny. W specjalnym programie do projektowania dzieci ozdobią oryginalne prace, a przy okazji odkryją tajniki pracy grafika.

Świąteczne atrakcje odbędą się 7 grudnia w Centrum Handlowym Auchan Bielany przy ul. Francuskiej 6 w Bielanach Wrocławskich. Zajęcia będą dostępne od godz. 11.00 do 18.00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Lokalizacja

Centrum Handlowe Auchan Bielany

Francuska 6, 55-040 Bielany Wrocławskie

Komentarze