Film „Skala szarości” w DCF [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 12 lutego do 9.00.

  • skala szarości

    Kadr z filmu


Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia na premierowy film „Skala szarości” w dniach 12-18.02 do Dolnośląskiego Centrum Filmowego. Historia opowiedziana w filmie jest przejmująca. Spełniony rodzinnie i zawodowo architekt przeżywa wewnętrzny kryzys. Odsuwa się od żony i syna, aby zastanowić się nad życiem. W międzyczasie otrzymuje ważne zlecenie, w którym pomóc ma mu młody intrygujący nauczyciel historii. Pomiędzy mężczyznami zaczyna rozwijać się niespodziewane uczucie. "Skala szarości" zdobyła nagrodę Ibero-American Opera Prima na festiwalu filmowym w Miami, oraz nominację do nagrody dla najlepszego filmu z Ameryki Łacińskiej na festiwalu w San Sebastián.

Aby wygrać podwójne zaproszenia na film „Skala szarości” w Dolnośląskim Centrum Filmowym trzeba do 12 lutego do godz. 9.00 wysłać do nas wypełniony formularz konkursowy. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i napisać, kto wyreżyserował film „Skala szarości”?

Nagrodę wygra co piąta osoba, która przyślę prawidłową odpowiedź. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie.Zgłoś uwagę